Corsair HS80 mi Razer Blackshark V2 SE mi alınmalı?

Hocam webde stokta yok diye daha ne kadar yazacağım :D ayrıca @Ratonelu00 hocam tahmini ne zaman yenilenilir stokları ve eğer yenilenirse fiyatları artıp indirim kampanyası biter mi?

Kampanya gösteriyorlar fiyat şişirip düşürüyorlar kulakliğin zaten satıldığı fiyat 2200~2500 o fiyatlara bakmayın gidip de 4K bu kulaklığa kimse vermez 3K'da bile satılmıyor. E-ticaret dalaveresi kısaca. 2 haftada bir stoğa sürekli geliyor ama beyazı geliyor sadece bilgin olsun. Kulaklık hakkındada ben şunu alırdım diyenden hayır gelmez teknik veri ile analiz edip mümkünse 2 kulaklığıda kullanan kişilerden yorum isteyin, ama zor bulunur.

Kampanya gösteriyorlar fiyat şişirip düşürüyorlar kulakliğin zaten satıldığı fiyat 2200~2500 o fiyatlara bakmayın gidip de 4K bu kulaklığa kimse vermez 3K'da bile satılmıyor. E-ticaret dalaveresi kısaca. 2 haftada bir stoka sürekli geliyor ama beyazı geliyor sadece bilgin olsun. Kulaklık hakkındada ben şunu alırdım diyenden hayır gelmez teknik veri ile analiz edip mümkünse 2 kulaklığıda kullanan kişilerden yorum isteyin, ama zor bulunur.
Hocam dediğinize katılıyorum sabahtan beridir 20 tane bu iki kulaklık ile alakalı forum konu sayfası okudum 3-5 tane inceleme videosu izledim bir türlü karar veremedim. Sanırsam dediğiniz gibi 1-2 hafta bekleyip öyle almam daha mantıklı olur. Teşekkürler yorumunuz için.

Hocam dediğinize katılıyorum sabahtan beridir 20 tane bu iki kulaklık ile alakalı forum konu sayfası okudum 3-5 tane inceleme videosu izledim bir türlü karar veremedim. Sanırsam dediğiniz gibi 1-2 hafta bekleyip öyle almam daha mantıklı olur. Teşekkürler yorumunuz için.

Hard FPS oyuncusuysan BlackShark daha iyi, ama müzik konusuna HS80 kadar iyi midir bilemem. Stoklar devamlı yenileniyor her gün kontrol et 2500'e yakalarsan iyi olur. Zaten bu 2 kulaklık sürekli karşılaştırılıyor %50 %50 2 taraf içinde.

Corsair hs80 ovdukleri kadar iyi bir kulaklik degil. Corsair icuice programini aktiflestirince bloody mousenin makrosunu pasiflestiriyor hemde kulakligin ses kalitesi ve ses seviyesi yeterli seviyede degil. Bilmedigim bir ayarimi var bilmiyorum ancak ses seviyesi onceki kullandigim Gamepower medusaya gore daha kısık kaliyor ona alıştığım icin bu kulaklikla ses kasamiyorum. Dolby acces kullanarak ekolayzer ayari yapmayı dusunuyorum. Muzik dinlemek icin kendi yazilimdaki bas ayarini yapmak ve ayari kurcalamak hic fena değil güzel ozellestiriliyor fakat ben oyunda ses kasma konusunda kulaklığın ses seviyesini hic begenmedim. Mikrofonu harika ona lafim yok.

Corsair HS80 ovdukleri kadar iyi bir kulaklık degil. Corsair icuice programini aktiflestirince Bloody farenin makrosunu pasiflestiriyor hem de kulakligin ses kalitesi ve ses seviyesi yeterli seviyede degil. Bilmedigim bir ayarimi var bilmiyorum ancak ses seviyesi onceki kullandigim Gamepower Medusa'ya gore daha kısık kalıyor ona alıştığım icin bu kulaklikla ses kasamiyorum. Dolby acces kullanarak ekolayzer ayari yapmayı dusunuyorum. Muzik dinlemek icin kendi yazilimdaki bas ayarini yapmak ve ayari kurcalamak hiç fena değil güzel ozellestiriliyor fakat ben oyunda ses kasma konusunda kulaklığın ses seviyesini hiç begenmedim. Mikrofonu harika ona lafim yok.

Ses kasma konusunda iyi değil hak veriyorum ben de.

Hard FPS oyuncusuysan BlackShark daha iyi, ama müzik konusuna HS80 kadar iyi midir bilemem. Stoklar devamlı yenileniyor her gün kontrol et 2500'e yakalarsan iyi olur. Zaten bu 2 kulaklık sürekli karşılaştırılıyor %50 %50 2 taraf içinde.
Corsair hs80 ovdukleri kadar iyi bir kulaklik degil. Corsair icuice programini aktiflestirince bloody mousenin makrosunu pasiflestiriyor hemde kulakligin ses kalitesi ve ses seviyesi yeterli seviyede degil. Bilmedigim bir ayarimi var bilmiyorum ancak ses seviyesi onceki kullandigim Gamepower medusaya gore daha kısık kaliyor ona alıştığım icin bu kulaklikla ses kasamiyorum. Dolby acces kullanarak ekolayzer ayari yapmayı dusunuyorum. Muzik dinlemek icin kendi yazilimdaki bas ayarini yapmak ve ayari kurcalamak hic fena değil güzel ozellestiriliyor fakat ben oyunda ses kasma konusunda kulaklığın ses seviyesini hic begenmedim. Mikrofonu harika ona lafim yok.
Ses kasma konusunda iyi değil hak veriyorum ben de.
Hocam İtopya`ya bugün stok geldi 2500 TL fiyattan Corsair HS80 siparişi verdim. Razer Blackshark V2 Special Edition şu anda en ucuz fiyatı 3160 TL ve o fiyata değecek bir kulaklık olduğunu düşünmüyorum ki zaten HS80 ve Blackshark V2 birbirlerine yakın kulaklık aralarında çok fark yok. 3000 TL`ye Cloud 3 var fakat o da sadece oyun için uygun bir kulaklık, müzik, film-dizi işlerinde başarılı değil sadece oyun odaklı. Şu anda kullandığım kulaklık 2 yıl önce 150 TL`ye aldığım dandirik bir şey :D
Ayrıca benim için müzik önemli. Bass ve tizlere önem veren biriyim ayrıca imaging`de baya önemli o yüzden ses kasma ve oyun kısmını pek takmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı