Corsair HS80 USB vs Cloud 3

DieSpie

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX6600
AMD Ryzen 5 5500
Gigabyte B450M
Apacer 8x2 Gb Ddr4 3200Mhz Panther
Arkadaşlar öncelikle belirtmem gerekiyor ki kulaklıkların mikrofon kalitesi önemli değil çünkü harici mikrofon kullanıyorum. Çok tryhard FPS oyuncusu değilim ama genellikle Valorant oynuyorum ve ses kasarken sorun yaşamak istemiyorum. Cloud 3'e daha yakındım hafifliğinden dolayı fakat İtopya'da HS80 2.300'e düşünce aklımda karıştı.

Cloud 3 ses kasma konusunda daha önde. HS80 ise mikrofon konusunda önde. Harici mikrofon kullandığın için senin için Cloud 3 daha uygun olur.

Evet hocam mikrofon önemli değil. Eğer mikrofon hariç diğer şeylerde Cloud 3'ün gerisindeyse gerek yok o zaman HS80 almaya. Zaten aklımda yoktu sadece fiyatı şu anki bütçeme göre iyi geldi ondan dolayı düşünmüştüm.

Evet hocam mikrofon önemli değil. Eğer mikrofon hariç diğer şeylerde Cloud 3'ün gerisindeyse gerek yok o zaman HS80 almaya. Zaten aklımda yoktu sadece fiyatı şu anki bütçeme göre iyi geldi ondan dolayı düşünmüştüm.

Ses kasmak için Cloud 3 çok daha iyi. Dediğim gibi HS80 bir tek mikrofon konusunda önde.

@Error

Cloud 3 daha çok FPS oyunları için. Basslar yok denecek kadar az. Benim önerim BlackShark V2 olur.

Hocam BlackShark V2 de benim bütçeyı biraz zorluyor. Ben Cloud 3'ü bile biraz aşarak alacaktım. Şu an aklım bayağı karıştı :D @Kaan Diktaş hocam sizin de fikirlerinizi alabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı