Corsair HS80 vs SteelSeries Arctis Nova 3 vs SteelSeries Arctis 1 Wireless

spira

Hectopat
Bu seçeneklerden birini düşünüyorum. Aradaki fiyat farkına değecekse 4000 TL bandına da çıkabilirim. Corsair HS80'i denerken çok beğendim fakat kulaklığın kafa kısmıyla sesin geldiği kısım arasındaki bağlantının zayıf olabileceğinden korkuyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Özellikle Online FPS olan CS:GO, Valorant, PUBG gibi oyunlarda ayak sesi dinlek için kullanacaksan Nova 3, Arctis 1'den daha iyi. Alttaki sitede HS 80'nin sadece kablosuz sürümünü incelemişler, kablolu sürümü incelemesi yok. Kablosuz HS 80 ile Nova 3 aynı performansı verir görünüyor Online FPS oyunlarında.

Özellikle Online FPS olan CS:GO, Valorant, PUBG gibi oyunlarda ayak sesi dinlek için kullanacaksan Nova 3, Arctis 1'den daha iyi. Alttaki sitede HS 80'nin sadece kablosuz sürümünü incelemişler, kablolu sürümü incelemesi yok. Kablosuz HS 80 ile Nova 3 aynı performansı verir görünüyor Online FPS oyunlarında.

Yanıtınız için teşekkür ederim. FPS oyunlarını çok oynamıyorum ses dinlemek gibi bir hedefim yok. Benim için rahatlık, ses kalitesi ve uzun ömürlü olması önemli.

Geri
Yukarı