Elektronik Corsair iCUE 4000X RGB - 1.946 TL

Ben kullanıyorum. Güzel kasadır tavsiye ederim. Ön taraftaki paneli çıkarıp mesh halinde de kullanabilirsiniz ama pek tavsiye etmem. Öndeki panelin arkasında toz filtresi şeklinde mesh bir panel daha var. Bu haliyle de kötü bir hava akışı yok ama.

Ben kullanıyorum. Güzel kasadır tavsiye ederim. Ön taraftaki paneli çıkarıp mesh halinde de kullanabilirsiniz ama pek tavsiye etmem. Öndeki panelin arkasında toz filtresi şeklinde mesh bir panel daha var. Bu haliyle de kötü bir hava akışı yok ama.
Kasa bayağı kaliteli görünüyor. Peki yan camı açık ve kapalı sıcaklık değerlerine bakma şansınız oldu mu? Mesela hangi kartı kullanıyorsunuz oyunlarda kaç derecede çalışıyor?

Kasa bayağı kaliteli görünüyor. Peki yan camı açık ve kapalı sıcaklık değerlerine bakma şansınız oldu mu? Mesela hangi kartı kullanıyorsunuz oyunlarda kaç derecede çalışıyor?
Pek oyun oynayan biri değilim, işlemciyi zorlayan işlerim olduğunda yeterli düzeyde soğutma sağlıyor diyebilirim. Kasanın kalitesi de gayet iyi. Kablolama için alan yeterli. Ben Power ile birlikte daha ucuza almıştım fiyatlar almış başını gitmiş.

O zaman çok değişmez diye tahmin ediyorum ama yine de ben DLS480 falan alırdım :D iCUE iyi güzel hoş ama boş :D:D
Hocam zamanında mesh diye bu kasa önerilmişti üstünde gelen fanlar rezaletti ek olarak daha güçlü fanlar aldım yine de o hava akışı pek tatmin etmedi. Bunda da aynısı olursa canım sıkılır ama Corsair'i bunu bekleyerek almak daha mantıksız gelmiyor. Bakayım biraz daha olmazsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı