Corsair iCUE yazılımı açıkken Valorant'ta yan tuşlar kullanılmıyor

Ramiz34

Centipat
Daha fazla  
Corsair sabre faresini Valorant gibi oyunlarda kullanıyorum. Sesli sohbeti yan tuşlara atadığım zaman çalışmıyor. İnternette fazla bir kaynakta bulamadım daha önce yaşayan oldu mu çözebildiniz mi?

İkisini de denedim olmadı.

Aynı sorun bende de vardı. Tuşları yanlış yere kaydettiğim için algılamıyordu. Makro kısmına kaydettiğimde düzelmişti. Doğru yere kaydettiğinize emin misiniz?

Hocam sorun çözüldüyse çözüm olarak raporlayın. Çözülmediyse yanıtlayın. 😃

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de vardı. Tuşları yanlış yere kaydettiğim için algılamıyordu. Makro kısmına kaydettiğimde düzelmişti. Doğru yere kaydettiğinize emin misiniz?

Denedim hocam onları olmadı yine :D

Çözen var mı arkadaşlar. Bıçağı mouse 5. tuşa atıyorum normalde sürekli tıklaması kolay ve zevkli oluyor bilen bilir ama oyun içinde "Corsair sabre Pro" yan tuşları kullandırtmıyor. Sorun sadece iCUE yazılımı açıkken oluyor bu arada yazılımı kapatınca yine basılabiliyor ama benim kulaklığım da orada olduğu için EQ ayarlarım var kapatıp kullanamam. Acaba yazılım içerisinden bir tık falan mı açmamız lazım bilen yazarsa sevinirim teşekkürler.

Çözen var mı arkadaşlar. Bıçağı mouse 5. tuşa atıyorum normalde sürekli tıklaması kolay ve zevkli oluyor bilen bilir ama oyun içinde "Corsair Sabre Pro" yan tuşları kullandırtmıyor. Sorun sadece iCUE yazılımı açıkken oluyor bu arada yazılımı kapatınca yine basılabiliyor ama benim kulaklığım da orada olduğu için EQ ayarlarım var kapatıp kullanamam. Acaba yazılım içerisinden bir tık falan mı açmamız lazım bilen yazarsa sevinirim teşekkürler.

Aynı sorundan muzdaribim kulaklık yüzünden programı kapatamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı