Corsair Katar Pro XT "bilinmeyen USB aygıtı" olarak görünüyor

Palantir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller.
Fareyi laptopa takdigimda, Aygıt Yöneticisi evrensel seri veri yolu denetleyicileri kisminda "bilinmeyen USB aygiti (aygit tamamlayicisi istegi basarisiz oldu) kod 43 hatasi veriyor.
Hangi USB portuna takarsam takayim ayni hatayi aliyorum. Cihazi kaldirmayi ve yeniden taramayi denedim ancak sonuç alamadim.
Fareyi yaklasik 3 yıldır kullanıyorum. Memnundum da açıkçası ancak son gunlerde bu hata ile karsilasir oldum.
Kullandigim mouse: Corsair Katar Pro XT optik kablolu mouse.

Hocam fareyi resetlemeyi deneyebilirsiniz.

Fare bilgisayara takılı değilken sağ ve sol klik basılı tutun ve sonra basılı halde tutarken usb'yi bilgisayarınıza takıp bu şekilde 5 10 saniye bekleyin. Sonra sağ sol tıktan parmağınızı çekin. Bu fareyi sıfırlayacaktır. Belki de siz fareyi firmware güncelleme moduna sokmuşsunuzdur. Bu Corsair farelerde farenin USB sürücü aygıtı gibi görünmesini sağlıyor ve bu sayede güncelleme yazılımını fare içerisinde atıyorsunuz ve gerisini fare kendi hallediyor. Ama 3 sene de az değil. Kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak da bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Elektronik sonuçta. Başka bilgisayarlara da bağlamayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı