Corsair RM750 vs FPS Hydro G Pro 750W

ThePunisher90

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bu iki güç kaynağı arasında kaldım. Sistem olarak 4. nesil Ryzen ve RTX 3070 bekliyorum. Alacak olduğum anakart B550 GAMING Carbon. 8 + 4 pin güç girişi var. RM750'den emin değilim iki CPU çıkışı var mı diye arada kaldım. Sizce hangisi daha iyi?

İkisinde de var. Anakart olarak daha uygun fiyatlı ve daha iyi bir model olan Gaming Edge WiFi'a bakabilirsiniz. FSP olan daha iyi diye biliyorum ama bu demek değildir ki RM750 kötü bir ürün. :)

En ufak bir farkları bile yokmu acaba ikisinin? QP'de Corsair indirimde hemen hemen aynı fiyatta sayılırlar. Tercih yapacak olsaydınız hangisini tercih ederdiniz? İkisininde 10 yıl garantisi var.

En ufak bir farkları bile yok mu acaba ikisinin? QP'de Corsair indirimde hemen hemen aynı fiyatta sayılırlar. Tercih yapacak olsaydınız hangisini tercih ederdiniz? İkisinin de 10 yıl garantisi var.
Siz hangisini almak isterdiniz? FSP olan biraz daha iyi diye biliyorum.

İkisinde de var. Anakart olarak daha uygun fiyatlı ve daha iyi bir model olan Gaming Edge WiFi'a bakabilirsiniz. FSP olan daha iyi diye biliyorum ama bu demek değildir ki RM750 kötü bir ürün. :)
VRM olarak Gaming Edge daha serin çalışsa bile Carbon modelinin OC potansiyeli daha yüksek.

Hangisi ucuzsa onu alırdım.
Corsair RM750 fiyatı 1200 civarlarında geziniyor QP indirim yapmış. Corsair 1079, FSP'de 1099 Tl şu anda. Aralarında 20 TL fark var. Bu yüzden arada kaldım.
Siz hangisini almak isterdiniz? FSP olan biraz daha iyi diye biliyorum.
FSP olanda suya, toza dayanıklılık akım koruması vs var. Corsair için resmi sitelerinde hiç açıklama göremedim bu yüzden arada kaldım.

Ek olarak birinde 120mm diğerinde 135mm fan var. Bunun artısı eksisi ve etkisi çok oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı