Corsair RM750X (2018) alınır mı?

Emrekara1923

Picopat
Daha fazla  
Corsair RM750X almayı planlıyorum sizce alınır mı sorun yaşayan var mı? İnternette yandı patladı gibi şeyler gördüm başka forumlarda ama emin değilim bu yeni yani 2018 üretim olanı nasıldır çok üst düzey sistem ile kullansam bile sorun yaratır mı?
Corsair RM 750'den iyi midir? @HABAR

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan cevap vereyim evet, alınabilecek bir ürün.
Rm750X alınabilecek bir güç kaynağı, benzer bütçede farklı alternatifler de var XPG Core Reactor serisine bakabilirsiniz özellikle.

İnternette yandı patladı gibi şeyler gördüm başka forumlarda
Her güç kaynağında buna ihtimal var, ancak olsa bile güç kaynağının kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
bu yeni yani 2018 üretim olanı nasıldır
1000-1200 lira gibi bütçelerde alınabilecek bir ürün.
Corsair RM 750'den iyi midir?
Evet, daha iyi.

Rm750X alınabilecek bir güç kaynağı, benzer bütçede farklı alternatifler de var XPG Core Reactor serisine bakabilirsiniz özellikle.

Her güç kaynağında buna ihtimal var, ancak olsa bile güç kaynağının kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Evet, daha iyi.

1. Sorun: corsair rm750x her yönden rm750 den iyi mi Eskik oldugu yonleride varmı corsair rm750x rm750 nin gelistirilmis versiyonu diyebilirmiyiz ?

2. Sorum: corsair rm750x i önerirmisin çok iyi bir güç kaynağımıdır ? (Çok güçlü sistemler ile kullanılıcak)

3. Sorum: Bu iki güç kaynağı aynımı ?

4.sorum: thermaltake gf1 750w
Corsair rm750x
Xpg core reactor 750w

Bunları sıralarmısın eşti de diyebilirsin.

5.sorum: corsair rm750x almak la doğru mu yaparım güçlü bir psu mu eksi yanları var mı yoksa çok fazla eksi yanı büyük bir eksisi var mı oda opur ? 8 9 sene boyunca kullanılıcak güçlü bir sistem ile.

6.sorum: corsair rm750x teknoloji olarak geride mi ? Diğer psu lara göre eksi bir teknolojisi var mı ?

İlgi ve alakan için teşekkürler. Biraz uzun cebaolar yazarsan çok sevinirim.

Evet, daha iyi.

Hocam cevap vermediniz. Bu benim için cok onemli

Son düzenleme:
1- Standby ile ilgili bir teknoloji var ama göz ardı edilebilir, RM750X daha iyi.
2- XPG Core Reactor veya FSP Hydro G Pro bakabilirsiniz alternatif olarak, RM750X de alınabilir.
3- Evet aynılar.
4- XPG Core Reactor > Toughpower = RM750X diyebiliriz sanırım.
5- Tercih edilebilir, üç güç kaynağı da üst seviye ürünler zaten.
6- Hayır.
@Emrekara1923 XPG Core Reactor indirime girmiş, rahatça tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı