Elektronik Corsair RM850e 850 Watt 80+ Gold PCI-e 5.0 4.599 TL

Cor3d

Hectopat
PCI-e 5.0 ATX 3.0 versiyonu, ilginenler için paylaşmak istedim. Vatan Bilgisayar 5000 civarında, E-ticaret sitelerinde 6000 TL civarı. Bu fiyata değer mi alternatifleri varken? @Oreki ve @Andar Han PSU guruları net bir fikir verecektir.

Bana fiyat anlamında uygun geldi fakat Corsair güç kaynaklarında çok fazla detaylı durum bulunuyor. Bazıları kaliteliyken bazı ürünleri ortalama kalitede çıkıyor. Merakla bilgili arkadaşların yazmasını bekleyeceğim.

Fiyatı hâlâ biraz fazla, özellikle şu model bariz daha kaliteli ve performanslıyken;

Bir de Raijintek Cratos 850W hâlâ kenarda duruyor. Üstteki ile benzer yapıda ama ucuz olunca tabii şüphe de oluyor.

Bunun dışında ATX 3.0 tercihi zorunlu değilse, PQ850M veya Core Reactor 850W gibi secenekler de mevcut.

Son düzenleme:
Fiyatı hâlâ biraz fazla, özellikle şu model bariz daha kaliteli ve performanslıyken;

Bir de Raijintek Cratos 850W hâlâ kenarda duruyor. Üstteki ile benzer yapıda ama ucuz olunca tabii şüphe de oluyor.

Bunun dışında ATX 3.0 tercihi zorunlu değilse, PQ850M veya Core Reactor 850W gibi secenekler de mevcut.
Hiç böyle bir marka duymamıştım. Güvenilir mi acaba?

Bir de raijintek cratos 850W hâlâ kenarda duruyor. Üstteki ile benzer yapıda ama ucuz olunca tabii şüphe de oluyor.

Enermax hakkında bir inceleme gelir mi hocam?

RMe serisi sanıyorum daha ekonomik olan seri. RMx RMe'ye göre daha kaliteli. Kullanılan kapositörler farklı.

Ayınısıs 800Wını kullanıyorum memnunum pişman etmedi. Bir tık sesli çalışıyor ancak onu belirteyim(fanı)

O konuda, @Oreki benden çok daha iyidir. Ama yapılabilir tabii.

Estağfurullah. RMe dediğim gibi kırpık biraz. Şöyle zırvalamıştım bir şeyler, merak edenler detay için bakabilir:

Yeni konular

Geri
Yukarı