Corsair VS650 alınır mı?

Zelaroth

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar, sorum şu ki, sizce VS650 mevcut haliyle 2018 model sürümü olduğunu hesaba katarsak alınabilecek türden bir güç kaynağı mıdır? 400 küsür TL'ye kadar inmiş olduğu bir indirim yakaladım ve açıkçası güç kaynağı her ne kadar bilgisayar için önemli bir bileşen olsa da bunun için 700-800 TL arası ayıracak bir bütçem de mevcut değil ve tavsiyelere de açığım. Geçmişteki serilerinde kronik olarak Coil Whine dediğimiz sorun ve beraberinde aşırı sesli çalışma gibi sorunlar yaşayan bazı kullanıcılar olmuş ama yeni üretilen 2018 serilerinde bu şikayetler neredeyse yok denecek kadar azaldı diye biliyorum zira Corsair marka olarak dünyada kendini kanıtlamış bir marka ama yine de sizin görüşlerinizi de alabilirsem çok sevinirim, şimdiden yorum yapanlara ve fikir verenlere teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Alınır VS550 kullanıyorum gayet kaliteli.
Teşekkür ederim :)
Alabileceğin en iyi güç kaynaklarından.
Teşekkürler dostum :)
Bu seri sorunsuz, alabilirsin. Coil Whine çıkma ihtimali, her güç kaynağında olur. Biraz şans işi. https://www.hepsiburada.com/corsair-builder-series-vs650-650w-psu-cp-9020172-eu-p-hbv00000bzjoz
Benim alacağım da aynı güç aynağı bu arada o da VS650 ve 9020172 üretim seri numaralı yani 2018 üretimi olanlardan ama ben daha uyguna buldum 430 TL civarına :)

Yeni konular

Geri
Yukarı