Cosori 4.7lt vs Philips 9250/90 Airfryer

Yanlış anlama da birkaç arkadaş gaza gelip almıştım. İlk bir iki hafta kullanıp kenara atıverdik sonra. Böyle olacaksa hiç bulaşmayın derim. Sorun bizde de olabilir.

Cosori kullanıyorum evde yaklaşık 1 senedir gayet memnunum. Philips patatesi daha güzel kızartıyormuş öyle diyorlar onun dışında ben Cosori'nin çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

Yanlış anlama da birkaç arkadaş gaza gelip almıştım. İlk bir iki hafta kullanıp kenara atıverdik sonra. Böyle olacaksa hiç bulaşmayın derim. Sorun bizde de olabilir.

Hocam pek yemek konusundan anlamadığım için uzun süre kullanacağımı düşünüyorum almamın sebebi de o yine de öneriniz için teşekkür ederim.

Philips kullanıcısıyım. 1 seneyi geçmiştir alalı. Tek kişi için kullanımda gayet yeterli fakat bence 4.1L hacim 2 kişi için az. Temizlik bakımından Cam hazneli modellere bakabilirsiniz. Onlar için daha kolay temizleniyor deniyordu. Onun dışında bana göre hepsi birbirinin laciverti gibi geliyor.

Cosori kullanıyorum evde yaklaşık 1 senedir gayet memnunum. Philips patatesi daha güzel kızartıyormuş öyle diyorlar onun dışında ben Cosori'nin çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim hocam profil resminiz çok iyiymiş bu arada :D patates konusunda cosori nasıl peki çıtır çıtır yapıyor mu bu konuda fikriniz nedir?

Philips kullanıcısıyım. 1 seneyi geçmiştir alalı. Tek kişi için kullanımda gayet yeterli fakat bence 4.1l hacim 2 kişi için az. Temizlik bakımından cam hazneli modellere bakabilirsiniz. Onlar için daha kolay temizleniyor deniyordu. Onun dışında bana göre hepsi birbirinin laciverti gibi geliyor.

2 kişi için cosori daha iyi dediklerinize göre 4.7lt ile öneriniz için çok teşekkür ederim. Sizin başka bir önerdiğiniz model var mı?

İki airfryer arasında kaldım. Evde iki kişi yaşıyoruz ve bizim için önemli olanı iyi pişirme ve temizleme gibi konularda rahatlık hangisini önerirsiniz.

Bir de Philips 9255/60ı gördüm sizce üçü arasında hangisini tercih etmeliyim.

Hem Cosori hem Ultreanın en büyük boyunu kullanıyoruz ikisinden de memnunuz. Philips kullanan arkadaşım da var o da memnun onu kullanmadığım için bir şey diyemem. Ultrean bulabilirsen tavsiye ederim ama galiba Türkiye'de satılmıyor. Biz yasaklamadan önce Amazon UK'den almıştık.

Çok teşekkür ederim hocam profil resminiz çok iyiymiş bu arada :D patates konusunda cosori nasıl peki çıtır çıtır yapıyor mu bu konuda fikriniz nedir?

2 kişi için cosori daha iyi dediklerinize göre 4.7lt ile öneriniz için çok teşekkür ederim. Sizin başka bir önerdiğiniz model var mı?
Modellere çok hakim değilim malesef. Ben aldığımda ya Philips ya da Xiaomi öneriliyordu. Ben tercihimi daha uzun ömürlü olur diye düşünerek Philips'ten yana kullanmıştım.
Patates konusunda da performansı güzel. Hazır şoklanmış patatesi çok rahat pişiriyor. Eğer kendiniz kesiyorsanız kalınlığına vs. dikkat etmek gerekiyor. Çok kalın olursa çiğ kalabiliyor malesef. Bunun dışında zaten zamanla kendiniz deneye yanıla istediğiniz kıvamda patates yapmaya başlarsınız.

Geri
Yukarı