Counter-Strike 1.6 model değiştirme sorunu

Drachaos

Hectopat
Steam'den Counter-Strike 1.6 oynuyorum cstrike / models'e girdiğimde playerdeki modelleri değiştirmek istiyorum ama ne yapsam ne etsem de değişmiyor sabit kalıyor. Nasıl değiştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
cstrike klasörünü atar mısınız? Orada farklı bir klasöre atmamız gerekti ama ismini unuttum.

Oyun grafik ayarlarından HD Models kapatın.
20190413024205_1.jpg
Sonrasında Steam>steamapps>common>Half-Life>csstrike>models>player içinde değiştirmen gereken karakter modellerini at. Eğer modeller sıkıntılıysa bazı çok oyunculu sunuculara girmeyecektir. Bu yüzden uygun modeller bulmaya çalış. Model sorunlu olduğunda sunucu belirtir. Belirttiği modeli silip dosya doğrulaması yaparak girebilirsin.
Screenshot_1.png

Counter Strike 1.6 'da modelleri değiştirmek istiyorsanız, oyundaki karakterlerin isimlerine göre indirmeniz şart. Mesela '' Leet '' isminde bir Terrorist skini var diyelim. direkman olarak o klasörü player klasörünün içindeki '' Leet '' isimli klasör ile değiştir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı