Counter-Strike 2'de oynadığım her maçta rakipte hileci oluyor

BigCheffy

Centipat
Daha fazla  
Sorun başlıktaki gibi. Sözde CS 2'de gelişmiş VAC koruması olacağı ve maç esnasında hileci tespit edilirse maç sona erdirilip hilecinin ban yiyeceği söyleniyordu. Anlaşılan bu anticheat sistemi henüz çalışmıyor. Aralıksız her maçımda rakip takımda her zaman bir veya birden fazla oyuncu hile kullanıyor. Sis içinden görüp vuranlardan ve kör olarak keleşle koşarken head shot atanlardan tutun, zıplarken 360 no-scope atanlara kadar envai çeşit hile kullanan oyuncuyla karşılaştım. (Mevlana hilesi gibi hileleri kullanmıyorlar artık bu arada.) Biraz benim düşük ELO'mla da alakalı biliyorum, ama yani her maça da hileci gelmez ki! Bir gelir iki gelir arkadaş, her maça da hileci gelmez yani!

Reportluyorsun, banlanmıyorlar da. Maç sonucunda 16-0 yenilen taraf olduktan sonra oyundan zevk almak da imkansız hale geliyor. Ah şimdi CS:GO olacaktı...

Ne olacak bu CS 2'nin hali?

CS2'de 16-0 da bitmiyor ama sen bilirsin.
Ayrıca şu an seçkinde sen Silver'ken karsında yüksek elo biri gelmesi normal her şey sıfırlandı çünkü 7 yıldır CS:GO oynayan biriyim hem globalim hem FACEIT'te 7'den yukarisini görmedim ama o anca internet kafelerde oynayabildiğim için, seçkinde ilk maçlarda 2K 3K adam geliyordu benim bu adamlara karşi 30 hatta 40 kill birakmam normal.

Her gördüğünüz herife hile diyorsanız normal aslında.
CS:GO' da 1.2k saatim vardı ve kimin hile kimin normal oyuncu olduğunu gayet iyi anlayabiliyorum.

CS2'de 16-0 da bitmiyor ama sen bilirsin.
Ayrıca şu an seçkinde sen Silver'ken karsında yüksek elo biri gelmesi normal her şey sıfırlandı çünkü 7 yıldır CS:GO oynayan biriyim hem globalim hem FACEIT'te 7'den yukarisini görmedim ama o anca internet kafelerde oynayabildiğim için, seçkinde ilk maçlarda 2K 3K adam geliyordu benim bu adamlara karşi 30 hatta 40 kill birakmam normal.
13-0 işte her neyse, yeni yeni alışıyorum oyuna. Diğer söylediklerin hakkında bir bilgim olmadığından bir şey diyemeyeceğim.

CS:GO ve CS2 oynayış tarzında ciddi bir fark var. Övünmek gibi olmasın ama eskiden iyi oynuyordum fakat CS2 de adam az buçuk vuruyorum ama eskisi kadar iyi olamıyorum. Sanırım RAW girişi aktif olmadığı için çünkü öyle alışmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı