Çözüldü CP2077" arabama âşık oldum" görevinde araba yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rias_Gremory

Hectopat
1705818714015.png

Oyunun ana hikayesini tamamlamadan önce bir görevin dönüşünde buradan bir araba almıştım ve johnny kendisini gösterip sonunda geldin tarzı bir şey demişti ve arabaya binmemi söylemişti. Araç zırhlı ve silahlıydı. Kapıları kilitli olduğu için binilmiyordu hack sonucu kapılarını açtım ve kullanıp kaybettim. Şu an bu görevde burada bir araba olması lazım fakat araba yok. Oyunu kaydedip o kayıt dosyasını yükledim ve oyunu kapat aç yaptım gene de çıkmadı.

1705818836256.png

Bu başarımla alakası olabilir mi burada araba çıkmaması? Çünkü oyunu bitirdiğimi sanıyorum ve bazı şeyler saçma sapan ilerliyor. Sandığımdan daha kısa bir hikayesi varmış ondan dolayı hikaye daha önce bitti bilseydim eğer normal şekilde oynardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eski save'e neden döneyim ki görevi yapmanın bir yolu yoksa geçerim yapmam. Delamain denen NPC'nin görevlerini yapmadığım gibi. Sadece paraya ihtiyacım var karakteri daha güçlü bir hale getirmek için siber kasaplarda karaktere yaptığımız güçlendirmelerin çoğu yok. Sadece Z bıçakları falan var.

Tanışalı çok oldu. Hatta öldü bile.
Bundan hızlıca hileyi kurup arabayı getirebilirsiniz. Biraz aşağıda Quadra Type modelinin kodu var araba o.
O zaman eski Save'e dönmekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. Arabayı çok da takmayın bence.

Eski save'e neden döneyim ki görevi yapmanın bir yolu yoksa geçerim yapmam. Delamain denen NPC'nin görevlerini yapmadığım gibi. Sadece paraya ihtiyacım var karakteri daha güçlü bir hale getirmek için siber kasaplarda karaktere yaptığımız güçlendirmelerin çoğu yok. Sadece Z bıçakları falan var.

Takemura ile tanıştınız değil mi ?

Hocam eski kayıt dosyasına dönmeyin hemen bekleyin.

Bundan hızlıca hileyi kurup arabayı getirebilirsiniz. Biraz aşağıda Quadra Type modelinin kodu var araba o.

Çözüm
Ekleme olsun, başka modlar indirmek isterseniz veya oyun içinde daha kolay bir menü isterseniz bu siteyi kullanabilirsiniz:

Geri
Yukarı