CPU soğutucusu önerisi

FADEFALCON

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem imzada bulunmakta, Warzone'de CPU çok ısınıyor ki bence normal stok fan sogutucusu takılı. Bana en fazla 400 TL olacak şekilde macun ve fan önerir misiniz? Bir de iyi bir sogutucu alana kadar bu oyunu oynamayayım CPU zarar görür değil mi?

Sistem: MSI RTX 2060 Super Gaming X ekran kartı, MSI Z 490'a Pro anakart, gkıll 16 GB 3200MHz CL 16 RAM, i7 10700F işlemci.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-12-13 at 21.45.47.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-13 at 21.45.47.jpeg
    173,7 KB · Görüntüleme: 47

Arkadaşlar sistem imzada bulunmakta, Warzone'de CPU çok ısınıyor ki bence normal stok fan sogutucusu takılı. Bana en fazla 400 TL olacak şekilde macun ve fan önerir misiniz? Bir de iyi bir sogutucu alana kadar bu oyunu oynamayayım CPU zarar görür değil mi?

Sistem: MSI RTX 2060 Super Gaming X ekran kartı, MSI Z 490'a Pro anakart, gkıll 16 GB 3200MHz CL 16 RAM, i7 10700F işlemci.

PC'ye zarar vermez Warzone zaten iyi işlemci isteyen bir oyun stock fan ile normal değerler önerim 450TL gibi bir fiyata sıvı soğutma almanızdır eğer benim gibi sıvı soğutma takıntınız var ise yoksa hava soğutucuda işinize yarayacaktır.

Eğer bütçeyi biraz aşabiliyorsanız:
Eğer hiç aşamıyorsanız:
Bu bütçede alınacak sıvı soğutma iyi olmaz. Bir de kasanızla uyumluluğunu kontrol edin.

Hocam corsair 463₺, Diğer espor modeli 350₺(teknobiyotikte) hangisini alayım, tavsiye ettiğinizi satın alacağım birazdan.
İşlemcim R3600X. Stok fan kullanıyorum. Rahat çalışsın istiyorum o yüzden alacağım.
Kasam: Aerocool Aero One.
Anakartım: Msi B550M Pro Vdh Wifi
Cevabınızı bekliyorum.

Hocam Corsair 463₺, diğer espor modeli 350₺(Teknobiyotik'te) hangisini alayım, tavsiye ettiğinizi satın alacağım birazdan.
İşlemcim R3600X. Stok fan kullanıyorum. Rahat çalışsın istiyorum o yüzden alacağım.
Kasam: Aerocool Aero One.
Cevabınızı bekliyorum.

Bana kalır ise sıvı soğutmayı tercih ederim gerek marka kalitesi gerek sıvı soğutma ile bende R5 3600X ve RTX 2080S kullanıyorum 4K ayarlarda 71 derece oluyor iyi bir değer bu ben ekstra soğutma şu anlık gerek duymuyorum ama size kalmış.

Geri
Yukarı