Creatin önerisi

HIQ marka alman daha iyi olacaktır indirimde 430 TL'ye düşüyor ayda 1 2 kez giriyor zaten
Hiç ocean a bulaşma bu arada gram olarak 3 gr ile başla ardından bir süre sonra 5 gr çık.
Günde bir defa yetecektir off günde bile tüketebilirsin bir zararı yok yeter ki dozu aşma.

HIQ marka alman daha iyi olacaktır indirimde 430 TL'ye düşüyor ayda 1 2 kez giriyor zaten.
Hiç ocean a bulaşma bu arada gram olarak 3 gr ile başla ardından bir süre sonra 5 gr çık.
Günde bir defa yetecektir off günde bile tüketebilirsin bir zararı yok yeter ki dozu aşma.

Ocean almıyayım mı o zaman HIQ da çok pahalı.

Arkadaşlar boyum 1.75 kilom 63 yaş 15. 3 aydır spor yapıyorum.
https://proteinocean.com/creatine?b...oawjizYsp7FgBr3K_cjJ7JbLvxPO6KXIaAsKuEALw_wcB
Bu creatini alacağım fakat kalitesini bilmiyorum daha önceden almadım sizce alınır mı? Alırsam da nasıl kullanacağım?
Ben kullanıyorum. Gayet memnunum. İkinci kez aldım. Değer fiyatına :) Kullanım şekli :
1 ölçek (yaklaşık 3g) ürünü antrenman sonrası tercihen 100ml su ile veya protein/karbonhidrat içeceğinize karıştırarak tüketebilirsiniz.
Alternatif olarak günün istenilen saatinde su, süt ve diğer shake'ler ile karıştırılarak tüketilebilir.

Arkadaşlar boyum 1.75 kilom 63 yaş 15. 3 aydır spor yapıyorum.
https://proteinocean.com/creatine?b...oawjizYsp7FgBr3K_cjJ7JbLvxPO6KXIaAsKuEALw_wcB
Bu creatini alacağım fakat kalitesini bilmiyorum daha önceden almadım sizce alınır mı? Alırsam da nasıl kullanacağım?
hiq creatine alırsanız paraya yazık edersiniz. Param yok fp olsun derseniz ssn alın. Eğer para var en güveniliri en iyisi olsun derseniz supplementler.com dan creapure alın gitsin,düşünmeyin bile başka birşey hiq cart curt.

Ben kullanıyorum. Gayet memnunum. İkinci kez aldım. Değer fiyatına :) kullanım şekli:
1 ölçek (yaklaşık 3G) ürünü antrenman sonrası tercihen 100ML su ile veya protein/karbonhidrat içeceğinize karıştırarak tüketebilirsiniz.
Alternatif olarak günün istenilen saatinde su, süt ve diğer Shake'ler ile karıştırılarak tüketilebilir.

Veya tozu direk ağzımıza alıp su ile aşağıya vermek de olur değil mi?

hiq creatine alırsanız paraya yazık edersiniz. Param yok fp olsun derseniz ssn alın. Eğer para var en güveniliri en iyisi olsun derseniz supplementler.com dan creapure alın gitsin,düşünmeyin bile başka birşey hiq cart curt.
parayı geç o önemli değil bir eksisi var mı fiyat haricinde

Yeni konular

Geri
Yukarı