Creatin olarak hangisini seçmeli?

Aromalının etkisi az değil ancak servis miktarına göre içindeki kreatin oranı daha düşük olacaktır. Mesela 3 gr aromalı kreatinin 2500 civarıysa aromasız olan saf 3 gr kreatin oluyor. Aromalı olan lansman indiriminde olduğu için belki tercih edilebilir. Size kalmış.

Birkaç arkadaşımdan aromalı creatinin etkisinin az oldugunu duymuştum. Aşağıda bulunan creatinlerden hangisini almalıyım?

En İyi Kreatin Markası Uygun Fiyata Creatine Satın Al (aromalı)

En İyi Kreatin Markası Uygun Fiyata Creatine Satın Al (aromasız)
Dostum ürün monohidrat olduğu için markası aşırı fark yapmaz. Alabiliyorsan creapure olanından al marka sana kalmış. Çoğu türk sporcu HIQ tercih ediyor özellikle sosyal medyadakiler fakat ben böyle düşünmüyorum illaha HIQ almaya gerek olmadığını düşünüyorum. Aromalı olup olmaması konusunda kararsızım birşey değiştirmeyeceğine inanıyorum bende o attığın linkten siparişimi verdim. Tercih meselesi biraz.

Aromalının etkisi az değil ancak servis miktarına göre içindeki kreatin oranı daha düşük olacaktır. Mesela 3 gr aromalı kreatinin 2500 civarıysa aromasız olan saf 3 gr kreatin oluyor. Aromalı olan lansman indiriminde olduğu için belki tercih edilebilir. Size kalmış.
Haklısınız, aromalıda 2570mg aromasızda 3000mg buda demek oluyor ki benim 2 ölçek almam lazım. 5gr kullanıyorum günde.

Birkaç arkadaşımdan aromalı creatinin etkisinin az oldugunu duymuştum. Aşağıda bulunan creatinlerden hangisini almalıyım?

En İyi Kreatin Markası Uygun Fiyata Creatine Satın Al (aromalı)

En İyi Kreatin Markası Uygun Fiyata Creatine Satın Al (aromasız)
Aromasız olanı alma, baya pahalı. Aromalı istiyorsan aromalı olanı indirim koduyla alırsan hem fp oluyor hemde aromalı olmuş oluyor. İki servis atarsan creatin ihtiyacın rahatlıkla karşılanmış oluyor

Geri
Yukarı