Creatine ve protein tozu önerisi

xenobi

Decapat
Şu ana kadar protein tozu olarak HIQ'nun protein tozunu kullandım fakat Proteinocean'da denemeyi düşünüyorum. HIQ'dan devam mı etmeliyim yoksa başka marka mı kullanmalıyım? Ayrıca Creatine'de başlamayı düşünüyorum fakat saçlarımın dökülmesinden korkuyorum herkes başka bir şey söylüyor bazıları dökülür bazıları dökülmez diyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Eğer genetiğinizde dökülme varsa hızlandırabilir onun dışında bir etkisi yok.Ona bakarsanız spor yapmakta dehidrasyonu arttırdığından saç döküyor.Kreatin için markanın pek bir önemi yok monohidrat olması yeterli.

Eğer genetiğinizde dökülme varsa hızlandırabilir onun dışında bir etkisi yok. Ona bakarsanız spor yapmakta dehidrasyonu arttırdığından saç döküyor. Kreatin için markanın pek bir önemi yok monohidrat olması yeterli.

Anladım. Peki protein tozu önerin var mıdır? HIQ'da aynı paraya 900 gram alabilirken Proteinocean'dan 1200 gram protein tozu alabiliyorum bu iki markanın arasında çok fark var mıdır?

Anladım. Peki protein tozu önerin var mıdır? HIQ'da aynı paraya 900 gram alabilirken Proteinocean'dan 1200 gram protein tozu alabiliyorum bu iki markanın arasında çok fark var mıdır?

Neredeyse her markayı kullandım Proteinocean alma aşırı kötüydü karışma tat falan olarak da berbattı. Hardline güzeldi HIQ da tat ve karışma, kalite olarak beğenmiştim. Scitec'te iyidir. Grizzone ilan kullanmadım hiç fakat denenebilir. West'in içeriğini beğenmedin protein oranını arttırmak için mi anlamadım ne varsa doldurmuşlar içine.

Kreatin saç dökmez. Protein tozu ve kreatin için marka olarak Bigjoy yada Hardline'nın altına düşme.

Kreatin kesinlikle tavsiye ediyorum. Protein tozu ise Protein Ocean önermem. Onun yerine Big Joy, MySupplement markalarını deneyebilirsiniz. Aslında Swiss Nutrition da önerirdim tüm aromalarını tattım 2 kutu ürününü kullandım ve çok lezzetli ama ham maddesi biraz orta seviye.

Kreatin kesinlikle tavsiye ediyorum. Protein tozu ise Proteinocean önermem. Onun yerine big joy, mysupplement markalarını deneyebilirsiniz. Aslında swiss nutrition da önerirdim tüm aromalarını tattım 2 kutu ürününü kullandım ve çok lezzetli ama ham maddesi biraz orta seviye.

Peki Protein ocean'ın Creatine mi almalıyım yoksa Creapure mu aralarında çok bir fark var mı? Çünkü fiyat farkları 2 katı.

Peki Protein ocean'ın Creatine mi almalıyım yoksa Creapure mu aralarında çok bir fark var mı? Çünkü fiyat farkları 2 katı.
Creapure daha kaliteli fakat inan gereksiz. Ben 2-3 kutu Protein Ocean kreatin içtim şu anda HIQ kullanıyorum gram fark yok zaten kreatin bir ham madde olduğu için güvenilir her markadan alınabilir.

Creapure daha kaliteli fakat inan gereksiz. Ben 2-3 kutu Proteinocean kreatin içtim şu anda HIQ kullanıyorum gram fark yok zaten kreatin bir ham madde olduğu için güvenilir her markadan alınabilir.

Bencede HIQ, Hardline, Proteinocean, king size filan kullandım hepsi aynı. Bitek hardlineninki mesh değildi sanırım ondan daha toz ağıza geliyordu içerken.

Geri
Yukarı