Creative Audigy Value 7.1 Ses kartı aldım, hiçbir şey değişmedi

Kvothe

Hectopat
O yüzden sakın ucuz ses kartı almayın ben aldım 75 liraya creative audigy value 7.1 hiç ama hiç bir değişiklik hissetmedim. Belki de bir iki kademe düşmüş kalite olabilir. Yeni nesil anakartların ses kartları gayet ortalama olduğunu düşünüyorum. Anakart Asus m5a99 pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz ses kartı onboard ses kartından daha iyi ses veren bir üründür. Ses kartı tek başına bir işe yaramaz. Kaliteli bir kulaklık veya hoparlör ile test ederseniz aradaki farkı anlayabilirsiniz. Bu ses kartını daha önce kullanmıştım.

Bahsettiğiniz ses kartı onboard ses kartından daha iyi ses veren bir üründür. Ses kartı tek başına bir işe yaramaz. Kaliteli bir kulaklık veya hoparlör ile test ederseniz aradaki farkı anlayabilirsiniz. Bu ses kartını daha önce kullanmıştım.

Muhtemelen benim karttan iyi ses veremediği kesin. Creative 5.1 ses sistemi mevcut.

En düşük kartı almışsın sen de genç. Bir sorsaydın hele.
Yok bir ucuzu daha var 45 liraya creative yine :) Ben bunu alayım dedim. Düşük olduğunun farkındayım ama hiç fark yaratmamasına şaşırdım. Ayrıca azıcık iyiler 300 liralardan başlıyor malesef :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı