Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Yine çok satan bir ürüne yapılan zam. 400 idi 500 oldu. 500 idi şimdi de 600 olmuş. Böyle böyle 60 euroya kadar yolu var.

Ne bekliyorsunuz sonsuza kadar 300TL mi kalsın.

Tutan ürünler zam yer normal bir durum. Zaten 500TL'di indirim ile 300 400e geliyordu alet.

1000tl'ye kadar böyle bir alet hala alınamıyor.

Son düzenleme:
Ürün elime ulaştı ama sol kanaldan ses gelmiyor.
Değişimini iste. Yapabileceğim bir şey maalesef bulunmamakta.

Hatalı üretilmiştir kargoda zarar görmüştür. Şans işi biraz yapacak bir şey yok.

HD681 ile cal SE arasında çok fark var mı?

Var.

Biri arkası kapalı, diğeri yarı açık en basitinden sahne farkı var, biri ufak taşınabilir öbürü daha büyük, aurvana arkası kapalı tasarımı gereceği daha iyi bir bass sunarken HD681 daha iyi tizler sunuyor.

HD681 ile CAL SE arasında çok fark var mı?
Fiyat farkına bakacak olursak CAL! SE kesinlikle tokatlıyor. Ancak aynı fiyatta olsalardı (SXFI'ı bir kenara bırakırsak) HD681 genel olarak daha iyi bir kulaklık olurdu. Ben CAL! SE'nin baslarını daha çok sevdim ancak arkası açık bir kulaklık olmasına rağmen HD681'in basları da şaşırtıcı derecede çok iyi. Bir de HD681'de 8khz'de sıkıntı çıkaran bir pik var. Beni çok rahatsız ediyor. O sebeple 4khz -1db, 8khz ve 16khz -2db vermezsem şarkıların tiz kısmı beni rahatsız ediyor ve yoruyor.

Son düzenleme:
Şimdi deniyorum ve 2000-3000TL'lik oyun kulaklıklarında daha iyi sesi. 350tl'ye almıştım. Keşke 2 tane alsaydım

Geri
Yukarı