Elektronik Creative Sound BlasterX G6 2400TL

Ses farkı oldu mu?
Ses yüksekliği olarak çok fark oldu. Ama müzik dinlerken bence aşırı bir fark yok netlik konusunda. Yine de oyun oynadım ve önceden duyamayacağım adamların yerlerini duyabiliyorum bu iyi bir şey. Ama bence kesinlikle bu ses kartının yanına güzel bir stüdyo kulaklığı yakışır. Bizim gaming kulaklıklarla olacak iş değil bence.

Ses yüksekliği olarak çok fark oldu. Ama müzik dinlerken bence aşırı bir fark yok netlik konusunda. Yine de oyun oynadım ve önceden duyamayacağım adamların yerlerini duyabiliyorum bu iyi bir şey. Ama bence kesinlikle bu ses kartının yanına güzel bir stüdyo kulaklığı yakışır. Bizim Gaming kulaklıklarla olacak iş değil bence.

Ses kasma mevzusu çok başka müzik ayrı oyun ayrı müzik için EQ ayarlaman lazım ama oyun için başka ayar yapman lazım.

Ses kartı için bu paraları verdikten sonra, stüdyo ses kartı yerine bunu tercih etmek veya anakartı daha iyi ses kartıyla almamak abes kaçıyor. 3. seçenek ise aliex'ten zendac, topping, smsl gibi markaların daclarını incelemek olurdu. Dipnot, kulaklıkla kullanacağım diyen varsa, type-c usb dac bakabilir. Ak çiplileri f/p'dir. Snr 120 üzeri memnun eder. Çözünürlüğü dolby, sonic veya dts'te zaten 24bit 48khz üzerine çıkaramazsınız.

Abi ben öğrenciyim, hiç mi ses duymayalım diyorsanız;

Ugreen Dac

bu indirime de giriyor. Başka modeline kefil olmam. Chip'ten dolayı.

Eğer yüksek ohm veya hifi kulaklığınız varsa, meizu'nun bunun birkaç türevi değişik 2x chipli modelleri daha doğru tercih olabilir.

Meizu 2x chip Dac
Merhaba cloud alpha s kullanıyorum kendi ses kartı var. Paylaştığınız ugreen dac uygunmuş, bunu alırsam ses kalitesi nasıl etkilenir?

Ses yüksekliği olarak çok fark oldu. Ama müzik dinlerken bence aşırı bir fark yok netlik konusunda. Yine de oyun oynadım ve önceden duyamayacağım adamların yerlerini duyabiliyorum bu iyi bir şey. Ama bence kesinlikle bu ses kartının yanına güzel bir stüdyo kulaklığı yakışır. Bizim gaming kulaklıklarla olacak iş değil bence.
Yani, stüdyo kulaklıklarında fark daha bariz oluyor. Gaming kulaklıkların zaten kapasitesi ona göre oluyor. Ama ses şiddetini arttırması ve kendi sahip olduğu ses teknolojileri ses kartını almak için başlı başına neden. Özellikle S-XFi sertifikalı bir kulaklık (Creative Aurvana SE gibi) ile S-XFi açıp film izlerseniz bayağı hoşunuza gidecektir diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı