Crysis serisine hangi oyunla başlanmalı?

Hocam gerçekten Steam da seri aşırı karışık Remastered var maximum Edition var bunun için sordum.
Onlar paketlerdir.

İlk oyun Crysis 1.
Ondan sonra Crysis Warhead var, Nomad olarak değil de Pshyco veya Alcatrez karakterini oynuyorduk.
Sonra 2. ve 3. oyun var sırada.

Red Dead Redemption 2 ppsi koyup nasıl bunu söylersin sonuçta Red Dead Redemption 2 1. oyunun öncesini anlatıyor.
Ne alaka kanka akılsız mısın ? Bu konuyla ortak noktası bile yok benim profil fotomun. Sen bir daha cevap yazma boş insan. Yanlış forumda denk gelmişiz burada sana yazmak istediklerimi yazamayacağım kusura bakma. Ne boş yaptın adam sormuş ben cevap vermişim sen niye benim dediklerime sallıyorsun 1. oyundan başlamak mantıklı değil mi ? Crysis rdr gibi bir oyun değil ki 1. oyundan devam ediyor oyun. Geleceğe dönüş filmleri gibi düşün 1. filmi izlemeden 3. film daha öncesini anlatıyor diye onu mu izleyeceksin ?

Ne alaka kanka akılsız mısın? Bu konuyla ortak noktası bile yok benim profil fotomun. Sen bir daha cevap yazma boş insan. Yanlış forumda denk gelmişiz burada sana yazmak istediklerimi yazamayacağım kusura bakma. Ne boş yaptın adam sormuş ben cevap vermişim sen niye benim dediklerime sallıyorsun 1. oyundan başlamak mantıklı değil mi? Crysis RDR gibi bir oyun değil ki 1. oyundan devam ediyor oyun. Geleceğe dönüş filmleri gibi düşün 1. filmi izlemeden 3. film daha öncesini anlatıyor diye onu mu izleyeceksin?

Sana sallamıyorum dostum üslubunu takın lütfen adam Crysis serisini tam olarak bilmiyor olabilir illa bilmek mi zorunda yani ben diyorum ki her oyunda sıralama 1-2-3 olmuyor ve evet tabii ki de senin profil foton üzerinden cevap vereceğim oyunla arasındaki bağı göstermek için mantıksız konuşuyorsun çünkü adam hikayeyi kronolojik sıraya göre takip etmek istiyor olabilir ben buna ithafen yazdım sen çok agresif bir çıkış yaptın. Akılsız falan yakıştıramadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı