CS 1.6 oynatacak sistem nasıl toplanır?

Gizli simgeleri göster var sağ altta, ortaya tıkladığınızda AMD cataly Control Center çıkıyor mu veya masaüstünde sağ tıkladığınızda?

Aynı sisteme yakın bir şey bende de var. 60 FPS çok rahat oynuyorum bende. Yükseltme yapılmasına gerekecek bir durum yoktur bence. CFG yükleriz en kötü onun ile artırmayı deneriz.

Gizli simgeleri göster var sağ altta, ortaya tıkladığınızda AMD cataly Control Center çıkıyor mu veya masaüstünde sağ tıkladığınızda?

Aynı sisteme yakın bir şey bende de var. 60 FPS çok rahat oynuyorum bende. Yükseltme yapılmasına gerekecek bir durum yoktur bence. CFG yükleriz en kötü onun ile artırmayı deneriz.

Hayır yok.

Hocam oyun içi ayarlara girip oradan video kısmına girip SS atar mısın?
12121.png

Smoke attıklarında bilgisayarınızda lag oluyor mu?

Hocam gammayı Low'a çekip tekrardan oyun performansına bakıp bilgilendirir misin?
Parlaklık ile ilgili bir efekt o FPS'e etki etmiyor. Düşürmesi bir işe yaramaz.

Burada ki cfg yi bir dene istersen.

Burada ki CFG'yi bir dene istersen.

Gamma parlaklık değil şimdi kinin Low high ayarı zamanında bende böyle çözmüştüm.

Allah razı olsun :D

Burada ki CFG'yi bir dene istersen.
Bu arkadaşın attığı da işe yaramaz ise unlost FPS arttırma yöntemlerini dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı