Çözüldü CS 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
@zeyyo sisteminin bilgilerini buraya yazarsan yardımcı oluruz. Mesela ekran kartı, işlemci ve RAM bilgilerini yazmanı istiyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde:

Arkadaşlar başlatma seçeneklerine
+Fps_max 0 -high -novid -freq 144 +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 -allow_third_party_software
yazınca düzeldi sorunum.
@zeyyo Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin. Eğer sorun çözülmez ise oyunu kaldırıp, tekrar kurabilirsin.
dosyaları doğruladım, tekrardan kurdum oyunu yine olmuyor

Başlatma seçeneklerini temizleyin.
temizledim ama düzelmiyor

Başlatma seçeneklerini temizleyin.
olmadı

Hocam sistem yeterlimidir?
açıkcası sistemimin yeterli olup olmadığına nasıl bakıcam bilmiyorum :(

Son düzenleme:
@zeyyo sisteminin bilgilerini buraya yazarsan yardımcı oluruz. Mesela ekran kartı, işlemci ve ram bilgilerini yazmanı istiyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@zeyyo sisteminin bilgilerini buraya yazarsan yardımcı oluruz. Mesela ekran kartı, işlemci ve RAM bilgilerini yazmanı istiyoruz.

Bu şekilde:

Arkadaşlar başlatma seçeneklerine
+Fps_max 0 -high -novid -freq 144 +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 -allow_third_party_software
yazınca düzeldi sorunum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,1 KB · Görüntüleme: 25
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı