CS 2 için en iyi monitör TN mi OLED mi?

Bütçe
20000-50000

m.sapan

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni monitör almayı düşünüyorum. Genellikle CS Valorant tarzı FPS oyunları oynuyorum. Yeni piyasaya sunulan OLED'leri önerir misiniz ya da TN mi Pro oyuncuların tercihi çoğunlukla? BenQ markası aklımda yakında piyasaya sürülecek olan 540 Hz DyAc2 modeli var beklemeli miyim? Zamandan yana problemim yok cevaplarınız için teşekkürler.

Bu arada çok ss attım o yüzden atmıyacağım. Bunu CS'de Faceit level 10 olan biri olarak söylüyorum.

Genede pahalı bir monitör almak istersen 3 tane önerebileceğim monitör var.

Bu arada çok SS attım o yüzden atmayacağım bunu CS'de FACEIT level 10 olan biri olarak söylüyorum.

Levelin iyi de hocam keşke adama monitör önerseydin.

Bu arada çok SS attım o yüzden atmayacağım. Bunu CS'de FACEIT level 10 olan biri olarak söylüyorum.

Gene de pahalı bir monitör almak istersen 3 tane önerebileceğim monitör var.

Kanka bunu alsın BenQ Zowie XL2566K DyAc 24.5" 0.5 MS 360 Hz Full HD TN LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri geçsin işte TN panel istiyordu niye bu kadar pahalı atıyorsun onu anlamadım.

Bu arada hocam dikkat et TN panellerin bazılarında ghosting, ölü piksel tarzı şeyler oluyor alırsan incele fakat bu markada pek çıkacağını düşünmüyorum.

Levelin iyi de hocam keşke adama monitör önerseydin.

Kanka bunu alsın BenQ Zowie XL2566K DyAc 24.5" 0.5 MS 360 Hz Full HD TN LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri geçsin işte TN panel istiyordu niye bu kadar pahalı atıyorsun onu anlamadım.
Bunu pro oyunculara karşı oynamış biri olarak söylüyorum. Gerek yok 360HZ - 540HZ TN panellere. Adam TN panel alacak sonra abi bu neymiş ya diyip beğenmeyip pişman olacak bu sefer TN panel bi ürünü elden çıkarması da çok zor.

Onun yerine 280Hz kaliteli 2K bir monitör alsın geçsin. Shroud bile şuan Attığım Alienware monitör'ün bir eski nesil modelini kullanıyor şuan.

Bunu Pro oyunculara karşı oynamış biri olarak söylüyorum. Gerek yok 360Hz - 540Hz TN panellere. Adam TN panel alacak sonra abi bu neymiş ya deyip beğenmeyip pişman olacak bu sefer TN panel bir ürünü elden çıkarması da çok zor.

Ben de oynadığın FACEIT'i oynuyorum level olarak 4-5 arasıyım da ciddi anlamda pahalı atmışsın bu daha ucuza kaçıyor arkadaşın 2K monitör ile oynayacağını pek sanmıyorum CS, Valorant diye geçmiş.

Ben de oynadığın FACEIT'i oynuyorum level olarak 4-5 arasıyım da ciddi anlamda pahalı atmışsın bu daha ucuza kaçıyor arkadaşın 2K monitör ile oynayacağını pek sanmıyorum CS, Valorant diye geçmiş.
Sadece oyun oynamak için değil günlük kullanım dizi film izleme birçok işte işine yarar 2K bir monitör. Senin attığından daha ucuza seçenekler var attıklarım arasında.

1715961016231.png

Bunu hep atıyorum ama bu TN panel monitör mevzusuna bukadar takılmayın ve gerçekten bu konularda bilgili biri olarak yazmak için söylüyorum. Bu levellere 240hz VA panel bir monitör ile çıktım.

Geri
Yukarı