CS 2 için önce bıçak mı alınmalı yoksa envanter mi dizilmeli?

LeRauxe

Yoctopat
Daha fazla  
Selamlar.

Karambit Doppler almayı düşünüyorum fiyatı güncel olarak 50k, o fiyatlara rengi güzel bir kelebek bulamadım, daha yukarıya çıkma şansım yok.

İlk olarak bıçak mı almalıyım? O paraya envanter mi toplamalıyım?

Selamlar.

Karambit Doppler almayı düşünüyorum fiyatı güncel olarak 50k, o fiyatlara rengi güzel bir kelebek bulamadım, daha yukarıya çıkma şansım yok.

Hocam bu kadar para harcama bence yine de alacaksan bence envanter.

50 bin verecek paranız varsa hepsini birlikte alın.
Ya da paranızı çöpe atmayın en azından satınca bile değerinin çok altında satıyorsunuz komisyonlar yüzünden.

Selamlar.

Karambit doppler almayı düşünüyorum fiyatı güncel olarak 50k, o fiyatlara rengi güzel bir kelebek bulamadım, daha yukarıya çıkma şansım yok.

Ben envanter toplamıştım hocam. Sana da öneririm.

Selamlar.

15-15 Bin şeklinde bıçak ve eldiven seti dizip geriye kalan 20bine envanter dizebilirsiniz adam gibi.

Vallahi ben hesabı 1000TL'ye premium yaptıydim kendim için. 55k tek bıçağa verilmez gibi hocam ya yine de sizin kararınız. Lakin para sizin ve öneri vereyim. Önce hesabınızı dizin sonra bıçak bakın. Güzel AK-47 AWP ve M4 Deagle falan alın.

Selamlar.

Eğer bıçaklar sizin için önemliyse ve Karambit Doppler'i beğeniyorsanız, bu bıçağı almak mantıklı olabilir. Ancak, oyun içi deneyiminizi zenginleştirmek ve risk dağıtmak istiyorsanız, 50k bütçenizi çeşitli skinler alarak değerlendirebilirsiniz.

Selamlar.

Bence attığım görseldeki bıçak ve eldiven güzel kalanı ile de envanter dizersin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240516_201738_Chrome.jpg
    Screenshot_20240516_201738_Chrome.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20240516_201621_Chrome.jpg
    Screenshot_20240516_201621_Chrome.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 17

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı