CS 2 ne zaman düzelir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alperen1453

Kilopat
Daha fazla  
CS yerine başka bir oyun olsaydı harbi biterdi. Bu Valve'nin malum yerini kurtarmasının tek sebebi oyuncularının bayağı bayağı sadık olması. Ne mekanikler yerinde ne optimizasyon düzelmiş, eşleştirmeler berbat... Karşımıza yeni mezun yazılımcının yaptığı çingen işi bir şeyler çıkmış. İllaki iyidir hoştur ama oturmamış oyunu itekleyip durmanın ne anlamı var ki? En azında CS:GO dursaydı da isteyen istediğini seçerdi. Oynarken irite oluyor kahır çekiyorum. Arkadaşlar lafın özeti bu CS2 ne zaman düzelir? Ayrıca malum sorunlara yönelik kullanıcıların bir çözümü var mı?

CSGO ilk çıktığında müthiş değildi, son hali de müthiş değildi. Kimseyi memnun edemeyeceklerini geçmişte yaptıkları gibi bu zamanda da geliştirerek gidebileceklerini biliyorlardı ve 8 senedir beklenen "Source2" yazılımını "CS2" olarak çıkardılar. Ne zaman düzelir bilinmez ama düzeleceği kesin.

Sabahtan beri 5 oyun attım baya düzelmiş rahat rahat adam vurmaya başladım ilk betada kasılmaktan oynayamıyordum şuan iyi baya go gibi oldu.

Bir ben sorun göremiyorum herhalde oyunda.

CS:GO'da attığımız mermiler adamlara gitmiyordu. Bombalar saçma sapan yerlere gidiyordu. Yani oyundan anladığınız bu mu gerçekten.

CS:GO'da attığımız mermiler adamlara gitmiyordu. Bombalar saçma sapan yerlere gidiyordu. Yani oyundan anladığınız bu mu gerçekten.

Gerçekten katılıyorum, oyunda harbiden attığım mermi gerçekten istediğim yere gidiyor ilk defa. Bombalar tam ayarlandığında çok iyi etki sağlıyor ve smokelar gerçekten aşırı taktiksel kullanılıyor. Bu insanların beklentisi ne anlamıyorum.

Gaben ne zaman çükünü Yeni Zelanda'ki evinden kaldırıp Valve HQ'ya giderse.

Maksimum 5 ay içinde tamamen düzelir. Ama ben pek sorun göremedim oyunda.

Kanka sen sarhoş musun? GO'dan geçtim 600 maçım var. DMG rankım oyunun mekanikleri değişmiş,performansta sorun var ve ping değerleri çok yüksek mermiler geç geliyor,gidiyor. Anlamadan yorum yapma yeteneğiniz mükemmel gerçekten.

Eski sistemlerde berbat çalışıyor. Öyle ki 120 FPS olan oyun 25 FPS'leri görüyor. Ping iyi olduğu halde hala garip takılmalar mevcut en düşük ayarlarda bile berbat.

Çok yolu var gibi düzelene kadar ara verdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı