CS 2 oyun sırasında çöküyor

canflix

Picopat
Daha fazla  
CS2 de lobide herhangi bir sorun yok fakat oyuna girdiğim anda hata veriyor ve oyundan atıyor. Bazen hata vermeden direkt olarak kapanıyor ve oyunla birlikte Steam de kapanıyor. Verdiği hatayı paylaştım yardımcı olur musunuz her şeyi denedim önceden oynuyordum gayet rahat bugün böyle oldu.

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-31_205441914.png
    resim_2024-01-31_205441914.png
    110,6 KB · Görüntüleme: 30
CS2 de lobide herhangi bir sorun yok fakat oyuna girdiğim anda hata veriyor ve oyundan atıyor. Bazen hata vermeden direkt olarak kapanıyor ve oyunla birlikte Steam de kapanıyor. Verdiği hatayı paylaştım yardımcı olur musunuz her şeyi denedim önceden oynuyordum gayet rahat bugün böyle oldu.
Oyunu doğrulamayı denediniz mi? Sanırım bir dosya bozulmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu konuda ki adam hatada ki vpk. dosyasını bulup silmiş ve oyunu doğrulamış sonrasında sorunu çözülmüş, sizde deneyebilirsiniz.

Oyun dosya doğrulaması yaptın mı?
Ya da kaldırıp tekrardan oyunu indirdinmi hiç?

Oyunu doğrulamayı denediniz mi? Sanırım bir dosya bozulmuş.
denedim fakat değişen hiçbir şey yok

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu konuda ki adam hatada ki vpk. dosyasını bulup silmiş ve oyunu doğrulamış sonrasında sorunu çözülmüş, sizde deneyebilirsiniz.
evet bunuda denemiştim ama olmadı

Geri
Yukarı