CS 2 spray ve spray transferi nasıl yapılır?

bdxmrz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Galax GTX1660 Super / Ryzen 3 4100 / 2x8 GoodRam / A520M-HVS / Adata Legend 700
CS 2 oynuyorum ve reflekslerimin ve aimim güzel ancak spray atmayı bilmiyorum.
M4A1-S ile biraz atabiliyorum, ama AK-47 ile atamıyorum.
Atınca da genellikle şansa vuruyorrum oda kafa gidiyor zaten.
İlk 4 mermiden sonrası gitmiyor tek tek sıkmak zorunda kalıyorum.
Rehber, örnek video atabilecek ya da anlatabilecek var mı?

30 mermi spray atma diyorsan zaten 30 metre spray atma ve spray transfer dediğin şey çok nadir kullanılan şeyler. Spray okadar önemli birşey değil. İlk birkaç mermide kafa gitmese bile adamı öldürebiliyosan yeterli onun dışında zaten ya Hs atan yada hs yiyen oluyosun öyle çok sprey atılmıyor.

Özellikle yüksek eloda sprayden ziyada onetap veya burstap daha çok kullanılan şeyler ya onetap atıyosun yada burst atıp 3 mermi çıkartıp adama kafa atıyosun sprey atmadan diğer adama dönüyosun.

30 mermi spray atma diyorsan zaten 30 metre spray atma ve spray transfer dediğin şey çok nadir kullanılan şeyler. Spray o kadar önemli bir şey değil. İlk birkaç mermide kafa gitmese bile adamı öldürebiliyorsan yeterli onun dışında zaten ya HS atan ya da HS yiyen oluyosun öyle çok sprey atılmıyor.

Vuramadığım zaman spray yapmaya çalışıyorum 30 mermi atıyorum yine de öldüremiyorum.
Adam tek mermi atıp vuruyor ben vurana kadar.

Vuramadığım zaman spray yapmaya çalışıyorum 30 mermi atıyorum yine de öldüremiyorum.
Adam tek mermi atıp vuruyor ben vurana kadar.
Sorun orda zaten panik yapıp sprey atmaya çalışıyosun. Vuramadığın zaman sprey atmayıp birdaha burst at aimini toparla sen olduğun yerde spray atmaya çalışınca sabit bir hedef oluyosun adama.

Ufak bi obs kaydı alıp atıcam sana.

Sorun orada zaten panik yapıp sprey atmaya çalışıyosun. Vuramadığın zaman sprey atmayıp bir daha burst at aimini toparla sen olduğun yerde spray atmaya çalışınca sabit bir hedef oluyosun adama.

Ufak bir OBS kaydı alıp atacağım sana.

Tamamdır hocam bekliyorum.
FPS açısından sorunum yok 75Hz oynuyorum bir de üstüne sabit 120 ping.
Maçı taşıyorum ama takım yüzünden kaybediyorum FACEIT'te.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

1716310363014.png

Kabul eder misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah Allah hocam durun YouTube'a yükleyip atayım.

Hocam sıktığınızda geri tepince aim yukarı doğru çıkması gerekmiyor mu?
Veya çok iyisiniz hocam anlamadım. 😃

Hocam sıktığınızda geri tepince aim yukarı doğru çıkması gerekmiyor mu?
Veya çok iyisiniz hocam anlamadım. 😃
Bu şekilde oynamaya alışman lazım olduğun yerden sıkarsan tüm iş sağ koluna kalır. Bir yandan sürekli bu şekilde haraket edersen adamın seni vurması zorlaşır bir yandan da adama aimini yürüyerek bir yandan yaklaştırıcağın için mouse'u haraket ettirmen gereken mesafe azalır daha hızlı reflex verirsin.

Yukardaki linki youtube linki ile değiştirdim. Hem aK-M4A4 ve M4A1 ile örnekler verdim. 3'lü veya 4'lü burst atmaya alıştır kendini. Daha rahat oynarsın.

Bide son olarak burst attın tuttu ama kafa gidip adam ölmedi orda ufak sprey atabilirsin ama hiçbi zaman spreyin tutmadıysa devam etme sprayi kes tekrar başlat hızlıca. Veya burst atarken adam ölmezse devam ettir sıkmaya.

Ayrıca her burstte ufakça bir sprey kontrol yapıyorum ben.

Geri
Yukarı