CS 2'de FPS normal mi?

• Konuyu başlatan TYG16
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 227
İşletim sistemi
Windows 11
1 ay olmuş pc hocasının videosu
O zaman şöyle diyeyim. Haritadan haritaya, ölüm oyunu vs. FPS değişkenlik gösterir hocam. Sizin aldığınız değerler normaldir zaten. Hala düşük olduğunu düşünüyorsan zamanla FPS'in artabilir ekran kartına gelen güncelleme olsun oyuna gelen güncelleme olsun olabilecek şeyler.

O zaman şöyle diyeyim. Haritadan haritaya, ölüm oyunu vs. FPS değişkenlik gösterir hocam. Sizin aldığınız değerler normaldir zaten. Hala düşük olduğunu düşünüyorsan zamanla FPS'in artabilir ekran kartına gelen güncelleme olsun oyuna gelen güncelleme olsun olabilecek şeyler.
hocam siz kaç alıyosunuz mesela gta 5 veya cs de sistem aynı hemen hemen

Hocam siz kaç alıyorsunuz mesela GTA 5 veya CS de sistem aynı hemen hemen.

Hocam ayarlarım şu şekilde. CS2 - 1280x960 bütün ayarlar düşükte ortalama 320-350 civarı alıyorum, 400 üstünde oynadığımda oluyor. Mapten mape değişiyor bu değerler tabi. GTA 5 yüklü değil şu an denemedim daha hocam.

Hocam ayarlarım şu şekilde. CS2 - 1280x960 bütün ayarlar düşükte ortalama 320-350 civarı alıyorum, 400+ aldığımda oluyor. Mapten mape değişiyor bu değerler tabi. GTA 5 yüklü değil şu an denemedim daha hocam.
hocam peki fps i bi kenara bırakalım görüntü kalitesi olarak hangisini seçmeliyim sizce güzel bir görüntü için tüm ayarları denemedim daha yeni aldım sistemi bende

Merhaba CS 2 de 250 320 arası FPS alıyorum GTA 5 de yine aynı şekilde Valorant'ta 900 aldığım zamanda oluyor ama genelde 500 600 ama 165 de sabit zaten gerek yok yükseğe bir şey değişmiyor o kadar CS de de değişmeyecek belki ama FPS düşük yoksa normal midir bana CS düşük geldi yardımcı olursanız iyi olur teşekkürler şimdiden.

Hepsi 1080p yüksek ayarlarda.

250 320 düşük FPS değil hocam. Ayrıca normal bir sürü Update geliyor oyuna.

Geri
Yukarı