CS 2'de ping aniden yükseliyor

onurkagan

Decapat
Merhaba! 100megabit sabit Ethernet kablosuya bağlı internetim var. CS:GO varken asla böyle bi' sorun yoktu. Diğer oyunları oynarken de asla sorun çekmiyordum fakat CS2'de oyun oynatmayacak seviyede. 50-60 ping arası seyrederken aniden 300-400 seviyesine çıkıyor ping. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20240515_182233.jpg
    IMG_20240515_182233.jpg
    226,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20240515_182129.jpg
    IMG_20240515_182129.jpg
    300,3 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu ne zamandan beri yaşıyorsunuz?
Sorunu yaşadığınız süreçte diğer oyunlarda da aynı olay oldu mu?
Sorunu yaşadığınızda arkaplanda hangi uygulamalar açıktı? Ağ kullanımı kaçtı?
Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiniz mi? Geçtiyseniz ne söylediler?

Merhaba! 100megabit sabit Ethernet kablosuya bağlı internetim var. CS:GO varken asla böyle bi' sorun yoktu. Diğer oyunları oynarken de asla sorun çekmiyordum fakat CS2'de oyun oynatmayacak seviyede. 50-60 ping arası seyrederken aniden 300-400 seviyesine çıkıyor ping. Ne yapabilirim?
Modem arayüzünden kanal değiştirebilirsin.

Sorunu ne zamandan beri yaşıyorsunuz?
Sorunu yaşadığınız süreçte diğer oyunlarda da aynı olay oldu mu?
Sorunu yaşadığınızda arkaplanda hangi uygulamalar açıktı? Ağ kullanımı kaçtı?
Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiniz mi? Geçtiyseniz ne söylediler?
-CS2 çıktığından beri
-Hayır, olmadı
-Arkaplanda sadece discord açık oluyor. Ağ kullanımını bilmiyorum.
-Sadece CS2 içerisinde yaşadığımdan mütevellit hayır.

Aslinda ping sorunu cogunlukla CS ile alakali oluyor. Baska oyunlarda ayni sorun var mı? Sadece CS 2 mi?

1 aydır ben de aynı problemi yaşıyorum 20-30 civarıyken pingim tab menüde 45 gözükmesine rağmen sağ üstte açtığım ping penceresinde 70-80 arası gidip geliyor ve oyunu oynamayı mümkün kılmıyor. Dosya doğrulama yaptım modem sıfırladım ve geri yükleme noktasına geri dönüşünü sağladım sistemin fakat nafile hala çözüme ulaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı