CS 2'de Türk oyuncular nasıl keşfedilir?

hidrokingz

Attopat
Daha fazla  
Merhaba.
CS2'de Türk oyuncu topluluğu gibi bir yer var mı?
Steam'de gruplar takım falan var ama oradan maçlara sürekli Türk oyuncularla girme şansımız var mı ya da başka bir yol?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord sunucularından takım bulabilirsin ama en sağlamı oyun içinde bulmak. Girdiğiniz adamları tekrar bir maç oynamaya davet edin, takım isterlerse ve kafalar uyuşursa zaten sürekli oynamaya başlarsın.
TR'de mi yaşıyorsun bilmiyorum fakat lobi arayınca zaten davet geliyor, sürekli gireceğin takım için dediklerimi uygulaman yeterli olabilir, iyi eğlenceler.

Discord sunucularından takım bulabilirsin ama en sağlamı oyun içinde bulmak. Girdiğiniz adamları tekrar bir maç oynamaya davet edin, takım isterlerse ve kafalar uyuşursa zaten sürekli oynamaya başlarsın.
TR'de mi yaşıyorsun bilmiyorum fakat lobi arayınca zaten davet geliyor, sürekli gireceğin takım için dediklerimi uygulaman yeterli olabilir, iyi eğlenceler.

Teşekkürler insanlar davetlerdi ama su aralar davet gec geliyor ya da hiç gelmiyor problem var galba

Zamanında Unlost'un sunucusunda saniyede bir mesaj atılıyordu oyuncu arıyorlardı yani bir bak hala öyle mi bilmiyorum ama öyleyse bayağı adam bulursun.

Geri
Yukarı