CS 2'nin yoldaş rank sistemi mi değişti?

Billy butcherr

Femtopat
Daha fazla  
Silver 2 idim bütün gün lose aldım(kötü takım arkadaşları yüzünden) bir kere Win aldım Silver 3 yaptı beni xD benim bildiğim yoldaşta kazandıkça rank atlıyorsunuz; kaybettikçe düşüyorsunuz. Tuhaf bir şekilde rank atladım nasıl oldu bilmiyorum bu aralar sık sık güncelleme geliyor değişmiş olabilir mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-11-09 saat 00.24.06_fea205a7.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-09 saat 00.24.06_fea205a7.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 185
Silver 2 idim bütün gün lose aldım(kötü takım arkadaşları yüzünden) bir kere Win aldım Silver 3 yaptı beni xD benim bildiğim yoldaşta kazandıkça rank atlıyorsunuz; kaybettikçe düşüyorsunuz. Tuhaf bir şekilde rank atladım nasıl oldu bilmiyorum bu aralar sık sık güncelleme geliyor değişmiş olabilir mi?

İster yoldaş ister rekabetçi hiçbirinde sadece kazanma kaybetme durumuna bakmıyor rank sistemi. Aslında rank sisteminin nasıl çalıştığını da tam olarak bilmiyoruz. Siz maç içerisinde olabildiğince yüksek K/D'ye sahip olmaya çalışın, sık sık oyun kazanın pek çok faktöre bakıyor.

İster yoldaş ister rekabetçi hiçbirinde sadece kazanma kaybetme durumuna bakmıyor rank sistemi. Aslında rank sisteminin nasıl çalıştığını da tam olarak bilmiyoruz. Siz maç içerisinde olabildiğince yüksek k/d'ye sahip olmaya çalışın, sık sık oyun kazanın pek çok faktöre bakıyor.

K/d oranım iyi oluyor genelde, skora katkım iyidir ama maçlar hep kayıp olduğundan s1'e düşerim diyordum. Yine bir forumda okumuştum CS'de sadece kazanınca rank atlayabiliyorsun gibisinden, yalanmış.

Hocam ben de bugün çift keleşten tek keleşe düştüm. Sonra her maç kazandığımda rank atladım.

Ben sadece kazanınca rank atlayabiliyoruz sanıyordum, başka faktörler de varmış meğer.

Hocam ben artarda 3 maç kazanıp her kazandığım maçta rank atlamistim ve son maçtan sonra global olmuştum. Yani Supreme'den Global'e tek maçla geçmiştim.

Geri
Yukarı