CS:GO 250TL bıçak önerisi

Opskins adlı siteden, minimal wear sertleştirilmiş kasa öneririm. Ayrıca itemleri inceleyebilme şansı veren bu sitede, üstünde ki maviliklere göre inceleyip en mavisinide seçip alabilirsiniz. 170 tl civarına daha mavi olan field tested lerde var. Minimal wear ler 220 tl. Seçim sizin.

Beyler hiçbiriniz farkında mı bilmiyorum fakat arkadaş istediği an bu bıçağı satıp yerine Steam den oyun vs. alabilir. Böyle bir şey mümkün olmasaydı bile arkadaşın parasıyla ne yapacağı hiçbirimizi ilgilendirmezdi. Mesela ebeveynlerin çoğu da oyunlara para vermeyi israf olarak görüyor. Fakat arkadaşa laf atan arkadaşların çoğunun oyun aldıklarından şüphem yok.

Özgürlük denen bir kavram var ne istiyorsa hakkıyla kazandığı parasıyla alır bunun hesabını sormak kimseye düşmez. ( Ben Razer Hammerhead alırdım. )

Adam iyi ki animasyonunu şeklini beğendiği bıçağı almış. Herkes kapitalist sistemden felan bahsetmiş. Kapitalist sistemi CS:GO'da mı genellediniz Allah aşkına ? Param olsa ben de her şeyin en pahalısını alırdım, kapitalist sisteme maruz kalmayan insan yok sonuçta.

250 lirayı oyuna yatırmayı israflık olarak görüyorsunuz lakin Mercedes'mi? Şahin'mi? diye sorsak kuşkusuz mercedes dersiniz ikiside aynı görevi görüyor lakin birisi lüks ve zevk okşayan cinsten diğeri ise modası geçmiş ve dandik olarak adlandırdığımız cinsten.Ayrıca yatırılan para istenildiği takdirde 220-230 lira civarında tekrardan nakite çevirebilir.Zevk veren ve uzun süre ilgilenilen eylemlerde örnek;Oyun oynamak,gezmek,birşeyler içmek gibi insan ne ile meşgulse yatırımı ona göre olur.24 saatin 8 saati uyku 10 saat'i çalışmak olan insanın geriye kalan saati bilgisayar başında geçirmekse bu tercihi desteklerim.Ayrıca oyun içerisinde göze hoş gelen bi bıçak skin'i oyun içerisinde ki motivasyonunuzu yükseltir ve sizin daha fazla keyf almanızı sağlar.Bahsetmiş olduğunuz "Kapitalist sistem'in" en büyük belirtisi 80 dolar'ı gözünüzde çok büyütmeniz.Modern kölelik hiç bir zaman bitmez ve insanlar kendilerine hoş gelen eylemleri yapmaktan vazgeçmez eğer yargılamadan bi karşılık veriyor olsaydınız bu kadar tepki çekmezdiniz.Umarım tüplü televizyon kullanmak varken evinizde LCD televizyon yoktur veyahut Nokia3310 kullanmak varken Iphone kullanmak gibi.Ayrıca şunuda belirtmeliyim ki buraya yazı yazmak için "İnternet'e" aylık ödeme yapıyorsunuz israfın başlangıcı burda vuku buluyor zaten.

Son düzenleme:
Bayonet | Bright Water
Bayonet | Rust Coast
Bayonet | Stained
Gut Kinfe | Slaughter
Gut Knife | Marble Fade
Gut Knife | Case Hardened
Gut Knife | Lore
Gut Knife | Freehand
Gut Knife | Fade
Gut Knife | Tigertooth

Bence 250lirayi oyuna yatırmak saçmalık. 5 kasa al çıkarsa çıkar çıkmazsa para harcama derim.
Sana ne? Artık sizin gibileri görmekten bıktım ya. "Ona şu kadar verilir mi buna bu kadar verilmez" lafları tatsızlaştı cidden. İstiyor ise alır. Eski yorumları gördüm forum adına utandım vallahi. Kapitalizm falan. Geçin bunları ya!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı