Çözüldü CS:GO ağına bağlanılıyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

336277

Hectopat
Oyuna giriyorum ve CS:GO ağına bağlanılıyor diyor ama açılmıyor. Çok tedirginim hiç hile kullanmadım ama ban yemişimdir diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sunucularda bir problem var sanırım. 5 kişi girdik ve 30 dakika oyunun gelmesini bekledik ama gelmedi. Şu an girdim durum yine aynı. Oyun bulunmuştu fakat zamanında kabul etmedin diyerek atıyor. Sorun sunucudan kaynaklı yani senden değil.
Bende böyle olduğunda Steam’den tamamiyle çıkış yaptıktan sonra Yönetici olarak tekrardan çalıştırdığımda düzelmiş oluyor. Belki tamamen tesadüftür fakat denemekten zarar gelmez. Denedikten sonra geri dönüş yaparsanız süper olur :)

Sunucularda bir problem var sanırım. 5 kişi girdik ve 30 dakika oyunun gelmesini bekledik ama gelmedi. Şu an girdim durum yine aynı. Oyun bulunmuştu fakat zamanında kabul etmedin diyerek atıyor. Sorun sunucudan kaynaklı yani senden değil.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı