CS:GO Ana Menüdeki Karakter FPS Problemi

Merhaba arkadaşlar oyunun ana menüsündeki karakter çok FPS yiyor. Ben bunu nasıl kaldırabilirim, kod var mı?

"Steam/steamapps/common/CounterStrikeGlobalOffensive/csgo/panorama" buradaki video klasörünün ismimini şöyle yapın VIDEO_ BU şekilde ana menüdeki arkadaki harita resimleri kalkacak hatta 20FPS'ye kadar artış yaşayabilirsin. Ben düşük sistemimde yaptım, kullandım.

"Steam/steamapps/common/CounterStrikeGlobalOffensive/csgo/panorama" buradaki video klasörünün ismimini şöyle yapın VIDEO_ BU şekilde ana menüdeki arkadaki harita resimleri kalkacak hatta 20FPS'ye kadar artış yaşayabilirsin. Ben düşük sistemimde yaptım, kullandım.
Dosyaya müdahale sayılmasın sonra hocam? Ban sebebi vs.

Dosyaya müdahale sayılmasın sonra hocam? Ban sebebi vs.
Hayır, hocam isterseniz (reklam amaçlı değildir.) HellianTV adlı kanaldan bulabilirsiniz.Hala kullanmaktayım.
Ben de onu diyecektim :D
Sadece menüyü etkiliyor zaten ban yeme ihtimalin 0.Oyun içi görüntü ayarı kısma gibi birşey hile 3.parti bir yazılımın oyuna müdahelesinden ban yersiniz.
SS atabilirim menünün nasıl gözüktüğü hakkında.

Hayır, hocam isterseniz (reklam amaçlı değildir.) HellianTV adlı kanaldan bulabilirsiniz.Hala kullanmaktayım.

Sadece menüyü etkiliyor zaten ban yeme ihtimalin 0.Oyun içi görüntü ayarı kısma gibi birşey hile 3.parti bir yazılımın oyuna müdahelesinden ban yersiniz.
Ama CS:GO Öyle der mi bilemem :D Dosya değişikliği tespit ederse VAC Yiyebilir.

Onu zaten yapmıştım teşekkürler ama ben karakterin de gitmesini istiyorum çok FPS yiyor.
Nasıl eminsin karakterin FPS yediğine ?
Karakter hareketliyken 40 FPS alıyorum hareketsizken 120 alıyorum ve bu oyuna etki ediyor.

Onu zaten yapmıştım teşekkürler ama ben karakterin de gitmesini istiyorum çok FPS yiyor.
Bu ayar mevcut değil sanırım.Bunu yapsanızda muhtemelen oyuna girerken dosya eksikliği olarak görür ve dosyayı tekrar yükler diye tahmin ediyorum.Ama bulursanız bize de haber verin :D.
Fps_max_menu 0 yapmışmıydın ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı