CS:GO Donma Sorunu

RalfKing

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar videodaki kasmanın nedenini bilen var mı acaba?
Driverler güncel, PC'im oyuna fazlasıyla yeter zira BF4 falan oynuyorum, oyunu silip tekrar yükledim.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harddisk kaynaklı bir problem gibi. Sıcaklık problemi de olabilir. Sistem özelliklerini belirtin.
Ayrıca HDTune ile Error Scan testi yapın, Health sekmesi ile birlikte Error Scan'ın ekran görüntülerini paylaşın.

%90 HDD den kaynaklı. Bende 6-7 yıllık HDD var. PC son son derece yeterli olmasına rağmen ben de aynı bu tarz sorunlar yaşıyorum.

CS:GO takılmasıyla mucadele ediyorum bende. Bana da yardımcı olursanız cok sevinirim. Aynı donmanın bende kitlenmeye kadar giden durumu mevcut. Anlık olmuyor yani. Yeni konu acmak yerine buradan yazmayı deneyim dedim.

PC Özellikleri

• İşlemci : AMD Phenom(tm)IIx4 965 processor 3,40GHz
  • RAM : 2x4 GB Hi-Level
  • Anakart : Gigabyte GA-880GM-d2+1v4
  • Ekran Kartım : Sapphire R7 260 GDDR 5 266 128Bit AMD Radeon DX11.2
  • Power : Corsair VS650

Üstat, sorunun çözümünü ben hala bulamadım. Ne yabancı kaynaklarda ne Türkiye'de hiçbir yerde çözüm yok herkes donanım yetersiz deyip çıkıyor işin içinden. Benim PC CS:GO'yu kaldırmasın benzin döküp yakarım. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı