CS:GO geri gelir mi?

CS2 hiç beklenen etkiyi yaratamadı ve bence de berbat bir oyun grafik olarak bile CS:GO havasını veremiyor ve her gün batmaya devam ediyor. Acaba akılları başlarına gelip CS:GO'yu tekrar getirirler mi?
Geri getirirler mi bilmem ama oyun kesinlikle güzel değil. Grafikler sanki Minecraft' a shader pack kurulmuş gibi gözüküyor.

11 yıllık algıyı alışkanlığı kırmak zor seve seve alışacaksınız.
3000 saat falan CS:GO oynamıştım 2 saat CS2 oynamadım o berbat oyunu neden oynayayım böyle 10 yıldır Steam'de 1.iken 3.sırada düştü daha da düşecek

Hayır getirmezler kardeşim, var mı başka soru?

10 yıldır 1.sıradalardı şimdi 3'e düştüler 2-3 ay içinde daha da düşmeye devam o zaman Valorant2 de size başarılar

İnşallah getirirler ama sanmıyorum umarım yanılırım.
CS2 yerine getirmezlerse bile ayrı olarak getirsinler yeter ki getirsinler CS2 acayip berbat

Oyunun kendisinde bir şey yok eksikleri bugları sıkıntı çözmek için pek çaba da göstermiyorlar zaten.
Oyun görsel olarak CS:GO havası vermiyor zaten kabullenmesenizde oyunda Zula Valorant havası var o CS:GO ağırlığı gitmiş

CS2 hiç beklenen etkiyi yaratamadı ve bence de berbat bir oyun grafik olarak bile CS:GO havasını veremiyor ve her gün batmaya devam ediyor. Acaba akılları başlarına gelip CS:GO'yu tekrar getirirler mi?

2024 itibarıyla tamamen sunucuları kapandı ve maalesef ki artık CS:GO'yu göremeyeceğiz gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı