CS:GO görüntü ayarları

izmitli7741

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. CS:GO'da FPS odaklı görüntü ayarı yapmak istiyorum. 1024x768 çözünürlükte oynuyorum tüm ayarlar en düşükte, her şey kapalı vaziyette 35-60 arası FPS alıyorum. Ortalama genelde 45 FPS. Ancak dün doku detayını düşükten ortaya aldım ve çoklu CPU kullanımını etkinleştirdim. FPS bir anda ortalama 100-130'a çıktı fakat sis kullanımı gibi detaylarda aniden 20-30 FPS'ye düşüş yaşıyorum. Sizce yapmam gereken en stabil görüntü ayarı ne olmalı? Mesela sabit 60-70 FPS yeterli benim için.

Sistem özellikleri:
Windows 10 Pro işletim sistemi.
Intel i3 540 (3, 06 GHz) işlemci.
2x4 8 GB DDR3 1333 MHz RAM.
AMD Radeon 6570 2 GB 128 Bit ekran kartı (paylaşımlı)
WD Green 500 GB sabit disk.
WD Green 240 GB SSD.
DirectX 11 sürümü kullanıyorum.

Selamlar. CS:GO'da FPS odaklı görüntü ayarı yapmak istiyorum. 1024x768 çözünürlükte oynuyorum tüm ayarlar en düşükte, her şey kapalı vaziyette 35-60 arası FPS alıyorum. Ortalama genelde 45 FPS. Ancak dün doku detayını düşükten ortaya aldım ve çoklu CPU kullanımını etkinleştirdim. FPS bir anda ortalama 100-130'a çıktı fakat sis kullanımı gibi detaylarda aniden 20-30 FPS'ye düşüş yaşıyorum. Sizce yapmam gereken en stabil görüntü ayarı ne olmalı? Mesela sabit 60-70 FPS yeterli benim için.

Sistem özellikleri:
Windows 10 Pro işletim sistemi.
Intel i3 540 (3, 06 GHz) işlemci.
2x4 8 GB DDR3 1333 MHz RAM.
AMD Radeon 6570 2 GB 128 Bit ekran kartı (paylaşımlı)
WD Green 500 GB sabit disk.
WD Green 240 GB SSD.
DirectX 11 sürümü kullanıyorum.

Çoklu CPU kullanımı performansa artı yönde etki eden bir şey.

Discord'unuz var mı size bazı başlangıç kodları atabilirim fakat en erken yarın sabah atabilirim aceleniz var mı?

Hocam tam olarak bu sistemden kaç FPS bekliyorsunuz? Gelişmiş görüntü ayarlarınızı şu şekilde güncelleyin;
Çok düşük
Düşük
Devre dışı
Düşük
Düşük
Devre dışı
Etkin
Yok
Devre dışı
İki doğrusal süzme
Devre dışı
Devre dışı
Devre dışı
Devre dışı
Başlatma seçenekleri ayarları;
-novid -nojoy +cl_forcepreload 1 +snd_use_hrtf 0 +exec autoexec.cfg
"Gereksiz -high -threads komutları işlemcinizi boş yüke sokar ısınma sorunu olur FPS düşüşleri olur. Ben kaldırdıktan sonra ciddi FPS artışı yaşadım. Deneyerek bakabilirsiniz."

Discord'unuz var mı size bazı başlangıç kodları atabilirim fakat en erken yarın sabah atabilirim aceleniz var mı?
Discord kullanmıyorum oyun içi konuşuyoruz arkadaşlarla rahat şekilde ses kasmak için.
Hocam tam olarak bu sistemden kaç FPS bekliyorsunuz? Gelişmiş görüntü ayarlarınızı şu şekilde güncelleyin;
Çok düşük
Düşük
Devre dışı
Düşük
Düşük
Devre dışı
Etkin
Yok
Devre dışı
İki doğrusal süzme
Devre dışı
Devre dışı
Devre dışı
Devre dışı
Başlatma seçenekleri ayarları;
-novid -nojoy +cl_forcepreload 1 +snd_use_hrtf 0 +exec autoexec.cfg
"Gereksiz -high -threads komutları işlemcinizi boş yüke sokar ısınma sorunu olur FPS düşüşleri olur. Ben kaldırdıktan sonra ciddi FPS artışı yaşadım. Deneyerek bakabilirsiniz.''
Dediğim gibi sürekli 120 130 fps olup sis gelince 20 fps'ye düşmektense sabit 60 fps yeterlidir benim için hocam. Zaten monitörüm de 60 hertz. Dediğiniz kodları deneyip yazacağım.

Discord kullanmıyorum oyun içi konuşuyoruz arkadaşlarla rahat şekilde ses kasmak için.

Dediğim gibi sürekli 120 130 FPS olup sis gelince 20 FPS'ye düşmektense sabit 60 FPS yeterlidir benim için hocam. Zaten monitörüm de 60 Hertz. Dediğiniz kodları deneyip yazacağım.

Başlangıç kodlarına şunları yazın -freq 60 -threads işlemcinizin çekirdek sayısı -tick 128 -novid -nojoy -console. Ve sonra oyuna girince Console açılacaktır oraya şu kodu yazın fps_max 0

Geri
Yukarı