CS:GO hatıra paketleri satılmalı mı?

Satma. Bunlar sınırlı sayıda dağıtılır. Elinde kaldığı sürece değeri artacak. Zamanında 120 lira olan cobblestone hatıra paketleri şimdi 16 bin lira civarında.

Benim şu an 1 Dust 2, 2 ancient paketim var bunlar ne kadar pahalılaşabilir? Ona göre şimdi satacağım. Şu an Dust 2 70 TL, ancient 40 TL.

Bekletmeni öneririm. Daha önceki hatıra paketlerinin grafiklerine bakıldığında hepsinde artış olmuş. Özellikle ancient paketlerinin bayağı artacağını düşünüyorum. Çünkü yeni paket ve içindeki high-tier skinlerin pazardaki fiyatları ve nadirlik oranları oldukça yüksek.

Ortalama ne kadar süre içinde artar fiyatlar?
Bekletmeni öneririm. Daha önceki hatıra paketlerinin grafiklerine bakıldığında hepsinde artış olmuş. Özellikle ancient paketlerinin bayağı artacağını düşünüyorum. Çünkü yeni paket ve içindeki high-tier skinlerin pazardaki fiyatları ve nadirlik oranları oldukça yüksek.

Ancient paketi kaç TL olabilir?

Satma. Bunlar sınırlı sayıda dağıtılır. Elinde kaldığı sürece değeri artacak. Zamanında 120 lira olan cobblestone hatıra paketleri şimdi 16 bin lira civarında.
Onun nedeni haritanın havuzdan kalkması ama zamanla yine fiyat artacaktır. Sadece o kadar fazla fiyat yükselmez. Ben ortalama 30 tane aldım ve 3-5 sene satmayı düşünmüyorum. Ama sabırsızsan satabilirsin. Çünkü takas banları kalkınca hafta sonuna doğru paketlerde düşme olur.

Ortalama ne kadar süre içinde artar fiyatlar?

Ancient paketi kaç TL olabilir?

Az önce en son çıkan 2019 paketlerini inceledim. Skinleri kötü olan paketler bile ilk fiyatlarının 4 katı kadar yükselmiş. Ancient paketi içindeki son 2 skinin fiyatları oldukça yüksek, ve ayrıca turnuvayı navi kazandı. İçinden navi stickerlı M4A1-S veya AK-47 çıkma ihtimali de var. Bu faktörler de hem çıkan silahın hem de paketin fiyatının yükselmesini sağlıyor. Ne kadar fiyat artışı olacak tahmin edilmez ama önümüzdeki yıllarda yapılacak majorlerden sonra fiyatını minimum 6 ya katlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı