CS:GO Her rekabetçi maçta kötü takım geliyor

passat

Kilopat
Makaleler
8
Çok sinirimi bozmaya başladı. Her maçta kötü takım geliyor. Nova Master'dım, 5-6 maç art arda rezil ötesi takımlar geldi Nova 3'e düştüm. Yine aynı şekilde 3-4 maçtır kötü takımlar geliyor, sonunda Nova 2'ye düşeceğim. Anlamadığım bizim takım hep rezil değil orta seviye gelse bile karşı takım hep global oluyor 35-45 vuruyor adamlar. Ben mi şansızım size de mi aynısı oluyor :D

Ben sürekli rütbe düşürmeye çalışıyorum. Nova 4'ten Silver'e düşüremiyorum bir türlü. Sürekli maçı terk et yapıyorum hala rütbe düşemiyorum. Maçı bile isteye kaybettiriyorum kaybediyoruz hala rütbe düşemiyorum yardım edebilen var mı rütbe düşmek için sadece AFK kalıp hemen kaybetsek?
Takım arkadaşlarına yazık değil mi? Onların oyununu zehir ediyorsun onu geçtim seni de sürekli griefing'den reportluyorlarsa 30güm ban yiyeceksin. Çok mu kolsuzsunda silver olmaya çalışıyorsun? Silver daha kötü full smurf,oynayamazsın.

Takım arkadaşlarına yazık değil mi? Onların oyununu zehir ediyorsun onu geçtim seni de sürekli griefing'den reportluyorlarsa 30güm ban yiyeceksin. Çok mu kolsuzsunda silver olmaya çalışıyorsun? Silver daha kötü full smurf, oynayamazsın.
Milletin oyununu bozmak hoşuma gidiyor. Yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı