CS:GO hile yapan oyuncu

oguzdogan1999

Hectopat
Makaleler
1
CS:GO oyunun da hile yapan oyuncunun maç kaydını aldım. Bütün sisler saydam ve her yeri görüyor. Hep beraber bir olup VAC ban attırmalıyız.
1- 2:12 2- 2:40 3- 3:14 4- 4:22 dakikalar da sislerden vuruyor.
Oyuncunun hesabı: https://steamcommunity.com/profiles/76561198350484939/Oyuncunun maç kaydı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    38,3 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında insanların genelde durduğu yerlere ateş etmiş. Yani şans da olabilir ama biz yine de rapor edelim. Çünkü neden olmasın?

Hiçbir şey yapamazsınız, boşuna yormayın kendinizi.

Neden olmasın bu adam 3K saat yapmış kaç kişi mağdur olmuş Full maç kaydını atamadım hızlıca attım Full maç kaydını atsam zaten anlarsın gerek yok da bariz belli ederek yapıyor sise çift Zoom açıp adamın üstüne getirip ateş ediyor duvar izliyor duvarlara bakıyor özellikle duvara bakarak giriyor adam varsa tam adamın üstüne tutuyor adam yoksa yere bakarak zıplayarak yürüyor sanki herkes tam istediği konumda ve bilerek oynuyor.

Sadece wall hack yok
18 dk CS Source başarım Full
Portal 12 dk oynamış Full başarım
1 dk oynamış Left 4 Dead başarım Full
Daha da var yazmama gerek yok bu adam her oyunda hile yapıyor hileden artık Steam profili dolmuş taşmış

İlk başta normal oynamış neresi hile derken o smoke içi one tap attığı yerde patladım. Bir de hemen sonra diğerini denemesi...

Sadece wall hack yok
18 dk CS Source başarım Full
Portal 12 dk oynamış Full başarım
1 dk oynamış Left 4 Dead başarım Full
Daha da var yazmama gerek yok bu adam her oyunda hile yapıyor hileden artık Steam profili dolmuş taşmış
Başarım hilesi ban sebebi değil bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı