CS:GO Hileler İçin Bir Şeyler Yapma

ProXory

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Burada kaç bin kişiyiz imza falan toplayamaz mıyız? Her maç seçkin ol, olma hile geliyor sıkmaya başladı. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam platformundaki report botlarını kullanarak hilecileri banlatabilirsiniz. 14 farklı hesaptan kullanıcıyı maç esnasında report ederek overwatch sistemine düşmesi sağlanıyor.

Hileciler için yapılacak hiçbir şey yok. VALVE'nin de işine gelen bir durum neden tam anlamıyla engellemek istesin ki? Hile kullanımda olmaz ise kim yeni oyun satın alacak?

Steam platformundaki report botlarını kullanarak hilecileri banlatabilirsiniz. 14 farklı hesaptan kullanıcıyı maç esnasında report ederek overwatch sistemine düşmesi sağlanıyor.
Arkadaşımız bahsettiği bot şu sanırım Steam Community :: VACHAMMER #1#.

Ama bana kalırsa bu sistem tamamen saçmalık hile kullanan veya kullanmayan bu şekil de risk altına giriyor.

Bu şekil de bot cart curt uğraşmak yerine ESEA gibi platformlara abone olup orada oynayabilirsiniz.

Öncelikle burada yaptığım açıklamalarda kesinlikle çok samimiyim. Mm'den bahsedeceğim. Özellikle yüksek rütbelerde, (Lem, Supreme , Global ) tahmin edemeyeceğiniz kadar hile var. Ben Global Elit'im. Ama yalan söyleyecek değilim, 1.5 sene önce belli başlı bir siteden hile satın aldım. Hileyi satın almadan önceki rütbem Lem'di. Eğer yazılımı biraz sağlamsa, kesinlikle VAC yemiyorsunuz, ben bu hileyi profesyonel bir şekilde 3 ay boyunca kullandım.​

İnanılmaz bir şekilde belli etmemekle beraber tamamen sonuç odaklı olarak kullandım hileyi. Ve resmen 3 ay boyunca ban yemedim. Günün birinde abartıp en sonunda ban yedim. Ki profesyonel bir şekilde devam ettirsem ban yememeye devam edecektim resmen.1 yıldır kendi emeğimle oynuyorum ve Globalim. Fakat karşımdaki insanların hile olup olmadığını o kadar kolay bir şekilde anlayabiliyorum ki...

İnanılmaz bir şekilde belli etmeme çabaları, Ct iken nerede az adam bırakırsak oraya oyun oynamaları falan... Zira aynılarını ben uyguluyordum. Diyeceğim şu dur ki, şayet aklınız var ise, bu oyuna bağlanmayın. Lanet olsun ki bırakamıyorum, Esea ve Faceit'e geçmeyi planlıyorum ki orada da nadir de olsa hileler var. Dolayısıyla kaçış yok...
Yaptığım açıklamalar tamamı ile doğrudur arkadaşlar. Kendinize iyi bakın...​

Son düzenleme:
Arkadaşımız bahsettiği bot şu sanırım Steam Community :: VACHAMMER #1#.

Ama bana kalırsa bu sistem tamamen saçmalık hile kullanan veya kullanmayan bu şekil de risk altına giriyor.

Bu şekil de bot cart curt uğraşmak yerine ESEA gibi platformlara abone olup orada oynayabilirsiniz.
Aynen bahsettiğim bot ta kendisi.
Hile kullanan veya kullanmayan herkesi overwatch'a düşürebiliyor. Hile kullanıp kullanmadığını overwatch müfettişleri belirliyor.
ESEA üst düzey insanların olduğu bir yer. Her hileden şikayet eden kişiye ESEA'yı önermezsen sevinirim. Daha 500-600 saati olan kişiler oyunuma geliyor. Saçma sapan oynayıp bırakıyorlar. Kendini geliştirmek için MM'i kullanabilirsiniz.

Önerim önce faceit, sonra eseaya yönelebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla mm girin. Takım oyunuyla hileciyi öldürmeniz kolay. Ben kendi rankım icin konuşayım şuan globalim, le -lem özellikle lemde hile oranı yüksek. WH açıyorlar. Aim açan çok nadir. Zaten karşıma gelen hileci sayısı da en fazla 10da 2 bazen hiç gelmiyor. Daha düşük ranklarda tabi döne döne vuranlar var.

Dediğim gibi takım oyunu önemli hileci karşısında. Çok abartı bi aim açmadığı sürece bir şey yapamaz. Abarttığı anda zaten adamın banlanma ihtimali de artar. İhtimal değil hepsi eninde sonunda yiyor VAC, süreci hızlandırmış olursunuz.

Önerim önce faceit, sonra eseaya yönelebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla mm girin. Takım oyunuyla hileciyi öldürmeniz kolay. Ben kendi rankım icin konuşayım şuan globalim, le -lem özellikle lemde hile oranı yüksek. WH açıyorlar. Aim açan çok nadir. Zaten karşıma gelen hileci sayısı da en fazla 10da 2 bazen hiç gelmiyor. Daha düşük ranklarda tabi döne döne vuranlar var.

Dediğim gibi takım oyunu önemli hileci karşısında. Çok abartı bi aim açmadığı sürece bir şey yapamaz. Abarttığı anda zaten adamın banlanma ihtimali de artar. İhtimal değil hepsi eninde sonunda yiyor VAC, süreci hızlandırmış olursunuz.
Önce faceit öneririm demişsiniz. Faceit eseaya göre daha profesyonel bir ortamdır. Öncelikle esea da başlanılması önerilir.

Önce faceit öneririm demişsiniz. Faceit eseaya göre daha profesyonel bir ortamdır. Öncelikle esea da başlanılması önerilir.
ESEA ücretli aboneliğe sahip olduğundan FACEIT'e göre daha profesyonel platformdur. ESEA maçları için zorunlu anti-cheat yazılımı gerekiyor, FACEIT'te ise hâlen hile ile karşılaşmak mümkün.

Geri
Yukarı