Çözüldü CS:GO kasası kimlere düşer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozgurorak

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RX 6500 XT 4GB | i5 10400F | 2x16 32 GB RAM
Konunun biraz cahili oldugum için konu açtım, oyunda bildiğiniz üzere drop sistemi var. Arada bir oyunculara kasa veya item düşüyor. Bu drop sadece seçkin satın alanlara mı düşüyor? Dropun düşme ihtimalinin yükselmesi için yapılabilecek bir şey var mıdır? Neler yapılabilir? Şimdiden aydınlatacağınız için teşekkür ederim.

Çözüm
Evet sadece seçkin hesaplara düşer. İtem düşme ihtimali rastgele ama yeni kasa düşürdüyseniz bir süre düşmüyor 1 hafta falan sanırım.
Evet sadece seçkin hesaplara düşer. İtem düşme ihtimali rastgele ama yeni kasa düşürdüyseniz bir süre düşmüyor 1 hafta falan sanırım.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Konunun biraz cahili oldugum için konu açtım, oyunda bildiğiniz üzere drop sistemi var. Arada bir oyunculara kasa veya item düşüyor. Bu drop sadece seçkin satın alanlara mı düşüyor? Dropun düşme ihtimalinin yükselmesi için yapılabilecek bir şey var mıdır? Neler yapılabilir? Şimdiden aydınlatacağınız için teşekkür ederim.
Premium hesaplara düşer. Genelde haftada 1 düşer diye biliyorum. Pahalı ürünler eğer çok çok şanslı iseniz düşer.

Premium hesaplara düşer. Genelde haftada 1 düşer diye biliyorum. Pahalı ürünler eğer çok çok şanslı iseniz düşer.
cevaplarınız için teşekküre derim ama oyun içerisinde topluluk sunucularındaki oyunculara sordugum zaman seçkin olmayan hesaplara da düştüğü söyleniyor. aklıma o takıldı.

Seçkin olanlara rastgele olarak drop kasa düşer. Bazı sunucularda drop düşmesi gösterilir hatta seçkin olmayan hesaplara düştüğüde gösterilir ama envantere item gelmez. Onun dışında 3 günde bir level atlama hediyesi olarak item düşer bu yüksek ihtimalle ya skin ya da grafiti olur. Level hediyesinde kasa düşmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı