CS:GO Parçalanmış Ağ Operasyonu Hediyeler

C0nTRa

Kilopat
CS:GO'nun Yeni operasyonu olan parçalanmış ağ operasyonunu bilet almadan oynamaktayım. fakat şöyle bir sorum olacak bilet almadığım için ödüller gelmiyor bu konuda bilgim var. Farz edelim ki ben tüm görevleri yaptım ve son anda bilet aldım bu ödüller toplu olarak bana gelecek mi ? Fazladan TP hediyeleri de aynı şekilde gelecek mi konu hakkında bilgiye ihtiyacım var açıkçası şimdi 90 TL civarında para vermek istemiyorum ama fazladan TP gibi hediyeler gelinmeyecekse mecbur hemen alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm görevleri yapıp son hafta bilet alsan bile(ki bence mantıklı olan oydu)geliyor diye biliyorum ben. Steam'in sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsin.
Benim asıl merak ettigim bileti alıp görevleri yapmasam tüm sezon bitince sonra yapabiliyor muyum yoksa bilet yandı gibi bir şey mi oluyor?

CS:GO'nun Yeni operasyonu olan parçalanmış ağ operasyonunu bilet almadan oynamaktayım. fakat şöyle bir sorum olacak bilet almadığım için ödüller gelmiyor bu konuda bilgim var. Farz edelim ki ben tüm görevleri yaptım ve son anda bilet aldım bu ödüller toplu olarak bana gelecek mi ? Fazladan TP hediyeleri de aynı şekilde gelecek mi konu hakkında bilgiye ihtiyacım var açıkçası şimdi 90 TL civarında para vermek istemiyorum ama fazladan TP gibi hediyeler gelinmeyecekse mecbur hemen alacağım.
Tamamladığınız tüm görevlerin ödülleri anında gelecektir. Merakınız olmasın. TP hakkında bilgim yok ama gelmemesi için de sebep yok. Yanlış bilmiyor isem son hafta da %50’lik bir indirim oluyor. Ondan yararlanırsanız güzel olur

Operasyonu satın almadan görevleri nasıl yaptığınızı anlamadım ve merak ettim açıkçası. Ben ilk defa operasyonu alacakmışsınız gibi yorumlayayım. Operasyonu indirimdeyken alıp görevleri her hafta 6 yıldız alacak şekilde oynarsanız ( her hafta görevlerin yıldızları farklı en yüksek yıldızlıları yaparsanız yani ) bütün ödülleri alırsınız. Her hafta maksimum 3 görev yapsanız 16 hafta var ve görevlerin içerikleri bomba ile 300 hasar ver ump ile 200 adam öldür tarzında :D . Yine de eğer iyi oynuyorsanız yetiştirebilirsiniz hala bir buçuk hafta var sanırım. Peki madem her hafta 3 görev yeter diyorsun ama en az 5-6 görev var diğerleri ne işe yarıyor diye soracak olursanız onlar da operasyonda yaptığınız görev sayısına göre rozetinizin rengini belirliyor ( altın - gümüş - bronz - elmas ) hangi sayıda hangisi bilmiyorum ama hepsini yapınca elmas oluyor onu biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı