CS:GO seçkin alınınca kâra geçilir mi?

Günde 1-1.5 saat oynayarak ne zaman kara geçmeye başlayabilirim? Ona göre Valorant'dan CS:GO'ya geçeceğim.
Günde 1-1.5 saat oynayarak kâra kolay kolay geçemezsin operasyon alıp hakkıyla tamamlaman lazım ya da günlük 3 saat oynayarak şansına güvenebilirsin şahsen bana 500 saat civarlarındayken weaponcase 1 düşmüştü tabi o zamanlar kur pek yüksek değildi 200tl civarina sattim zaten o hesabıda bedava olduğu zamanlarda kasmıştım

Üç ayda mümkün değil ama. Altı ayda falan bir bıçak alıp kâra geçen arkadaşım var. Görevleri düzenli olarak yapan kâr eder.
Seçkinde hile yok zaten. Hayatımda hiç hile görmedim. (seçkinde)

3500 saatim var oyunda. Eskiden bu seçkin özelliği ücretsiz oyun ücretli olduğu zamanlarda. İki buçuk yıl MM oynayan biri olarak. Seçkin de hile gelmiyor diye bir şey yok. Defalarca geldi. Hesabım yeni falan da değil. Yani seçkin hesaba hile gelmez diye bir şey yok. FACEIT platformunda bile hile geldiği oluyor, erkan ban atılıyor falan MM gibi değil elbette. Yani hile gelmez diye bir şey yok.

Üç ayda mümkün değil ama. Altı ayda falan bir bıçak alıp kâra geçen arkadaşım var. Görevleri düzenli olarak yapan kâr eder.

3500 saatim var oyunda. Eskiden bu seçkin özelliği ücretsiz oyun ücretli olduğu zamanlarda. İki buçuk yıl MM oynayan biri olarak. Seçkin de hile gelmiyor diye bir şey yok. Defalarca geldi. Hesabım yeni falan da değil. Yani seçkin hesaba hile gelmez diye bir şey yok. FACEIT platformunda bile hile geldiği oluyor, erkan ban atılıyor falan MM gibi değil elbette. Yani hile gelmez diye bir şey yok.
Ben hiç görmedim.

Geri
Yukarı