Steam CS:GO seçkin alınırken miktarlar uyuşmuyor

KıymalıPide46

Centipat
Daha fazla  
Bugün CS 2 seçkin almaya karar verdim. Normalde 15 dolar 287 TL civarı bir para yapıyor fakat Steam 504 lira çekmiş haliyle bende de 15 dolar için yetecek para var bu ekstra ücretin nerede yazdığını da bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Hatta şimdi de 526 lira oldu ben anlayamıyorum. Bu fiyat neye göre artıyor neye göre çıkıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
15 ABD Doları eşittir
487,45 Türk Lirası, geri kalan da banka komisyonu.

Bugün CS 2 seçkin almaya karar verdim. Normalde 15 dolar 287 TL civarı bir para yapıyor fakat Steam 504 lira çekmiş haliyle bende de 15 dolar için yetecek para var bu ekstra ücretin nerede yazdığını da bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Hatta şimdi de 526 lira oldu ben anlayamıyorum. Bu fiyat neye göre artıyor neye göre çıkıyor?
Dolar kurunu 8 liradan alıyorsun herhalde. 32.50'dan alırsan fiyatın yanlış olmadığını göreceksin.

15 dolar nasıl 287 TL yapıyor hocam?

15 dolar nasıl 287 TL yapıyor hocam?

487 lira olduğunun farkındayım zaten aşağıda dikkat edersiniz ki sonradan 526 lira oloduğunu da yazdım 4 yerine 2 koymuşum yanlışlıkla.

Arkadaşlar zaten 487 lira olduğunu biliyorum yanlış yazmışım kusuruma bakmayın.

15 ABD doları eşittir.
487,45 Türk lirası, geri kalan da banka komisyonu.

İninal komisyon alıyor mu

487 lira olduğunun farkındayım zaten aşağıda dikkat edersiniz ki sonradan 526 lira oloduğunu da yazdım 4 yerine 2 koymuşum yanlışlıkla.

Arkadaşlar zaten 487 lira olduğunu biliyorum yanlış yazmışım kusuruma bakmayın.

İninal kullanıyorum komisyon yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı