CS:GO skinleri satılmalı mı?

Strean

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, elimde bu skinler var:
- AWP containment breach - battle scared = 1137 TL
- MAC-10 disco tech - field tested = 73 TL
- M4A4 the emperor - field tested = 280 TL
- SSG-08 turbo peek - battle scared = 73 TL

Skinleri nakit satacağım için ByNoGame fiyatlarını (%9 olan komisyon miktarını satış fiyatından çıkardım) yazdım. Hepsi toplam 1563 TL nakit para ediyor. Şimdi ben bu parayla ekipman alacağım. Counter Strike 2 çıkana kadar beklemeli miyim (ekipman fiyatları artabilir), yoksa şimdi satıp ekipman mı almalıyım?

Ayrıca daha az komisyonda nakit satabileceğim ve güvenilir bir site var mı?

Öncelikle yaptığınız matematik çok saçma. Hiç kimse sizden Steam fiyatına skin almaz. Önce %20 çıkartın ardından %9

O kesintiyi satış fiyatindan değil sipariş verilen fiyattan çıkar. Hatta haftalık olarak satildugi en düşük fiyattan çıkar.Yani düşündüğünden daha az para kazanacağın kesin onu bir düşün. Şimdi CS2 gelene kadar beklet diyeceğim ama alacagin ekipmanı kesin olarak belirlediysen, sattiginda kesin olarak o ekipmanı alabiliyorsan sat. Sonuçta itemlerin fiyatı artsa bile ekipmaninda fiyatı artabilir.

Şunu da belirteyim sitelerin kesinti oranları benzer, yabancı sitelerde satabilirsin ama çekme tr siteleri gibi kolay olmaz. ByNoGame'de sattigida ise düzgün bir indirim yapmazsan hemen alınmaz. Bazı kişiler var, güvenilir olan al sat yapan bu forumda da vardır illaki onlara da satabilirsin.

Öncelikle yaptığınız matematik çok saçma. Hiç kimse sizden Steam fiyatına skin almaz. Önce %20 çıkartın ardından %9
Hocam bynogamedeki minimum satış fiyatından %9 komisyonu çıkardım. Bynogamede steam fiyatından düşük bir miktara satılıyor. Örneğin steamde containment breach 1400tl iken bynogamede 1250tl.

Geri
Yukarı