CS:GO takımların çok kötü gelmesi

Makaleler
2
Daha fazla  
Aktif olarak CS:GO oynuyorum ve rank'ımı açmama 3 galibiyet kaldı ancak sorun şu ki gelen takımlar rezalet. Bugün 2 ranked attım 1'inde 28-5-6 gittim diğerinde 22-3-7 ancak takımın kalanı 5-1-8 gibi rezil skorlarla oynuyor. Karşı takımın mükemmel olup da bizim takımın rezalet olmasına inanamıyorum gerçekten. 7-3 önde olduğumuz maçlar 8-8 bitiyor, 5-1 kazandığım maç 9-5 bitti şaka gibi. Karşı takımdan 4 kişi öldürüyorum doğal olarak az canım kalıyor ve ölüyorum, takımın kalanı o adama ölüyor anlam veremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takım bul kendine, Discord'lardan oradan buradan.

Tanımadığım insanlarla sesli oynayabileceğimi sanmıyorum, bu konularda çekingen bir insanım. Normalde beraber girebileceğim duom oluyor veya en fazla 3 kişi girebiliyoruz ancak bu her zaman mümkün olmuyor. Duom la girdiğimiz zamanda ben 2X-X-X giderken o da 2X-X-X şeklinde gidiyor ama geriye kalan takım çok nadir 1X kill değerine ulaşabiliyor.

Hocam takımın nasıl geliceği tamamen şansa bağlı e sporcuda gelebilir 5 dakika önce indirmiş adamda gelebilir.

Çok saçma bir eşleştirme var. Karşı takıma genelde oyunda tecrübe sahibi yüksek levelli kişiler gelirken bana %90 2 seviye, 3 seviye en tepe 7 seviye kişiler geliyor.

Tanımadığım insanlarla sesli oynayabileceğimi sanmıyorum, bu konularda çekingen bir insanım. Normalde beraber girebileceğim duom oluyor veya en fazla 3 kişi girebiliyoruz ancak bu her zaman mümkün olmuyor. Duom la girdiğimiz zamanda ben 2X-X-X giderken o da 2X-X-X şeklinde gidiyor ama geriye kalan takım çok nadir 1X kill değerine ulaşabiliyor.

Hocam tanıdık arkadaşlarınızla girebilirsiniz belirli bir saatte belirli bir saate kadar oynarsınız

Hocam tanıdık arkadaşlarınızla girebilirsiniz belirli bir saatte belirli bir saate kadar oynarsınız

Dediğim gibi ranked atabileceğim 2-3 arkadaşım var ama çoğu zaman birbirimize uymuyoruz, işlerimiz oluyor. İyi bir takımın gelmesi için yapabileceğim bir şey yok mu? Genelde çoğu da 12-13 yaşında Ruslar oluyor zaten.

Dediğim gibi ranked atabileceğim 2-3 arkadaşım var ama çoğu zaman birbirimize uymuyoruz, işlerimiz oluyor. İyi bir takımın gelmesi için yapabileceğim bir şey yok mu? Genelde çoğu da 12-13 yaşında Ruslar oluyor zaten.

Hocam eğer tek başınıza oyun oynamaktan sıkılıyorsanız tanımadığınız insanlarla oynamanızı tavsiye ederim hem çekingenliğiniz azalır hem de daha sosyal olursunuz

Bende aynı sorunu yaşıyorum, şaka gibi gerçekten 30 vurduğum maçda kill alamayan adamlar oluyor. İstersen beraber girelim bende senin gibi çekingenim ses konusunda zaten :D

Novadan düştüm fakat iyi oynadığımı düşünüyorum, çok fazla FPS oyunu deneyimim var zaten seçkini sonradan aldığım için bu şekilde. İstersen Silver ol ister rankın olmasın benim için fark etmez zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı