CS:GO topluluk sunucuları 1 Ocak 2024'e kadar tekrar oynanabilir

Tamam.

Zaten aksini iddia etmedim ki? Topluluk sunucuları oynanabilir dedim sadece. Bu arada subtick yakında düzelecek CS:GO ilk çıktığı zamanda da bir sürü sorunu vardı sonra düzeldi ve Valve sorunları çözmek için hızlı hareket ediyor. Mesela bir hitbox sorunu vardı millet paylaşınca hemen bir güncellemeyle düzeltti. Valve'ın oyunu yayınlama amacı zaten hataların keşfedilmesiydi.

Tamamda neden böyle gergince tepki veriyorsun.

Hocam 6-7 yıldır CS:GO oynarım, ve belli bir başarımda var ama CS2 alışılacak gibi değil umarım hızlı bir şekilde düzeltirler.
Hitbox saçmalığını düzelttiler ama hala oyunda bir oturmamışlık mevcut. Sanki her şey olması gerektiği gibi değil. Umarım düzeltilir. Ama kesinlikle söylemem gerekirse CS2 şuan başarısız bir oyun. Espor için falan hiç hazır değil. Yakında başlayacak olan büyük turnuvalar nasıl oynanacak meraklar içerisindeyim.

Memnun olmasalar ne değişecek ki? Çoğunluk beğenmiş durumda, aktif oyuncu sayısından belli oluyor zaten.

Eki Görüntüle 1973330

Ki CS:GO'nun resmi sunucuları kapatıldı, oynamanın bir manası yok.
Zamanında çok dedim böyle giderse kendi ayağına sıkar optimizasyon filan berbat dedim buradaki bazı arkadaşlar cahilsin filan linçledi bayağı beni şimdi görüyoruz ki dediklerim doğruymuş oyun o kadar kötü ki oynayan yok online sayısı normal değil hocam düşüş var.

Şu an tam anlamıyla kapatılmasa da bir süre sonra CS:GO'da kapatılacak. Bence iyi kötü Counter-Strike 2'ye alışmak gerekiyor.
Hocam alışacak gibi değil CS2 oyun esnasında donuyor düzelmiyor donma. Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum görev yöneticisindede yanıt vermiyor olarak gözüküyor.

Zamanında çok dedim böyle giderse kendi ayağına sıkar optimizasyon filan berbat dedim buradaki bazı arkadaşlar cahilsin filan linçledi bayağı beni şimdi görüyoruz ki dediklerim doğruymuş oyun o kadar kötü ki oynayan yok online sayısı normal değil hocam düşüş var.

Hocam alışacak gibi değil CS2 oyun esnasında donuyor düzelmiyor donma. Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum görev yöneticisindede yanıt vermiyor olarak gözüküyor.
Hocam niye bende donmuyor?

Hocam niye bende donmuyor?
Böyle birkaç arkadaş çıkıp bende ani FPS düşüşü olmuyor sen cahilsin filan diye linçledi ama birçok kişi ani FPS düşüşü ve optimizasyondan çok şikayetçi oldu oyun tam erişime çıkınca daha çok şikayet arttı sonra linçleyen arkadaşlar kaçtı gitti gözükmüyorlar lafın kısası birkaç kişi yaşadı forumda hocam hemen yargısız infaz etmeyin benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar var.

CS2 aniden donuyor ve yanıt vermiyor arkadaşla aynı sorunu yaşıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı